Patarimai

Štai kaip be vargo išplauti nešvarų ištraukimo filtrą

Pirmas būdas

Parinkite skardą,kurioje tilps filtras. Jei tokios nėra, tiks puodas. Su juo bus daugiau terlionės, kadangi detalę teks vartyti.

Taigi, įpilkite į pasirinktą talpą verdančio vandens. Ištirpinkite sodą, penkis valgomuosius šaukštus vienam litrui. Suberkite ją palaipsniui, kad smarkiai neburbuliuotų.

Dabar įleiskite filtrą ir palikite jį 5-10 min. Jei situacija smarkiai užleista, užmerkite pakartotinai šviežiame tirpale. Galima pavirinti, jei nėra plastikinių elementų.

Finalinis štrichas – nuvalykite nešvarumus dantų šepetėliu ar kempine. Išplaukite valomąja priemone.

Antras būdas

Gausiai suvilgykite šluostę acto rūgštimi. Nušveiskite visas užterštas vietas, ypatingą dėmesį skirdami pačioms seniausioms. Jei atvejis sunkus, palaikykite priemonę iki 12 minučių. O jei ne – iki 7.

Šviežiems nešvarumams geriau atskieskite rūgštį vandeniu proporcija 1:2. Bet seniems visgi geriau švarus koncentratas.

Gerai nuplaukite actą. Išmuiluokite filtrą indų plovikliu, nušveiskite kempine.

Trečias būdas

Nulupkite 1-2 citrinas, perpjaukite jas į dvi dalis. Minkštimu įtrinkite detales ir palikite jas gerai uždarytame maišelyje 5-10 min.Po to nuvalykite filtrą drėgnu minkštu audiniu.

Didelio užterštumo atveju procedūrą teks pakartoti 2-3 kartus. Kai baigsite, išplaukite kaip įprastai.

Svarbu

Gartraukį ir filtrą plaukite ne rečiau, nei kartą per dvi savaites. Tai užtikrins kokybišką oro valymą. Dar daugiau, gaisro pavojus bus minimalus. Taip, riebalai, kurie nuteka – pavojingi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page