Idomybes

Štai kaip užaugo siamo dvynės, kurias atskyrė dar kūdikystėje

Susipažinkite su dvynukėmis Karlson.

Žiūrėdami į jas pirmą kartą, jūs nepagalvosite apie tai, kad kažkas, išskyrus neįprastą jų panašumą, gali jus nustebinti.

Iš tiesų jos siamo dvynės, kai tik jos atėjo į pasaulį, gydytojai manė, kad jų gyvenimas nutrūks.

Jų vidaus organai buvo išsidėstę labai keistai, lyg būtų sumaišyti dviejuose mažuose kūnuose.

Gydytojai prieš operaciją, kuri duotų šansą mergaitėms gyventi atskirai vienai nuo kitos, praėjo būtinus apmokymus.

Žinoma, gydytojai suprato, kad labai smarkiai rizikuoja. Chirurgas nuteikė gydytojus sunkiam darbui, sakė, kad visi specialistai, kurie dirbs su kiekvienu organu, turės įdėti dvigubai daugiau jėgų, nei įprastai, nes turės operuoti iškart du pacientus.

2006 gegužę 17 chirurgų atliko mergaičių atskyrimą, operacija truko 12 val. Po jos reabilitacijai prireikė vos 2 savaičių.

Šeima džiaugiasi gyvenimu. Mergaitės mėgsta gimnastiką, mokosi ir žvelgia į gyvenimą labai optimistiškai.

Nepaisant to, kad mergaitės nepriklausomos ir labai skirtingos, joms tikrai reikėjo atskyrimo, tačiau vis tiek jos labai susijusios viena su kita.

Nuo pirmų gyvenimo dienų joms liko įprotis laikyti viena kitai už rankų. Net suaugusios, patekusios į vietas, kur daug žmonių, jos nevalingai tiesia rankas viena į kitą.

Greičiausiai taip pasireiškia jų prigimtinis ryšys.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page