Štai kas nutiko, kai sportininkai pašėrė priklydusį šunį

Keturi švedų komandos, dalyvavusios lenktynių su nuotykiais pasaulio čempionate, dalyviai sustojo pailsėti Ekvadoro tropinio miško gilumoje, kai prie jų priėjo benamis šuo.

Vaikinai pavaišino išsekusį gyvūną mėsos kukuliu. Jie net neįtarė, kas įvyks po to.

Nuėję keletą kilometrų, vaikinai suprato, kad šuo eina kartu su jais. Jis buvo labai atkaklus ir nė žingsniu neatsiliko nuo komandos. Vaikinai nusprendė duoti jam Artūro vardą.

Priekyje komandos dar laukė keli kilometrai kelio per neįžengiamas džiungles. Keletą kartų dalyviams teko traukti gyvūną iš purvo. Kelionės metu vienam iš dalyvių prireikė medikų pagalbos dėl dehidratacijos. Artūras liko su juo, o kiti nuėjo atvesti pagalbos.

Kai vaikinai atėjo prie upės, jie nusprendė, kad teks išsiskirti su atsidavusiu gyvūnu, nes jiems reikėjo irkluoti kanoją.

Bet atkaklusis šuo įbrido į vandenį ir ėmė plaukti iš paskos.

Galų gale komanda iš penkių dalyvių kirto finišo liniją.

Bet pats nuostabiausias dalykas dar priešakyje.

Vienas iš Čempionato dalyvių, kuris paėmė Artūrą į kanoją, priglaudė jį pas save!

Savo puslapyje Feisbuke Lindordas parašė: „aš vos neapsiverkiau iš laimės, kai gavau leidimą iš Švedijos žemės ūkio tarybos priglausti šį gyvūną“.

Švedijos komanda čempionate užėmė 12 vietą. Bet Lindordas mato savo dalyvavimą taip: „Aš ėjau su tikslu laimėti pasaulio čempionatą, o įsigijau naują draugą“.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus