Štai ko kiekviena moteris trokšta lovoje: tai žinoti tiesiog būtina

Kiekvieno skonis ir pomėgiai lovoje skiriasi, tačiau yra keletas dalykų, universaliai patinkančių beveik visiems. Jei norite savo partnerei suteikti tai, ko ji seniai troško, štai patarimai, kurie padės jums pelnyti gerą vardą.

Partneris, kuriam svarbūs moters norai

Moteris nėra lyg ranka, koks nors mėsos gabalas ar bet koks masturbuotis padedantis prietaisas. Nebūkite tais, kurie vos tik patyrę orgazmą pamiršta savo partnerę ir nusigręžę į kitą pusę užmiega bei nemanykite, jog jai patiko seksas, nes gera buvo jums. Geras partneris yra tas, kuris stengiasi suteikti malonumą stengdamasis patenkinti visus moters poreikius, kaip tai daro ji.

Pasirūpinkite apsauga

Būkite pasiruošę ir nė nebandykite mylėtis be apsaugos, nebent yra abipusis susitarimas elgtis priešingai. Neįkalbinėkite moters vidury sekso nuimti prezervatyvo, nes, neva, pojūčiai ne tokie stiprūs ir nežiūrėkite išpūstomis iš nuostabos akimis, kai mylimoji nesutiks to padaryti.

Nevaidinkite, jog nesate girdėję apie prezervatyvus arba teigiate, jog pamiršote jų įsigyti, nes tiesmukišku elgesiu garsėjančios moterys lovoje, išgirdusios panašią frazę, jus paliks vienus.

Orgazmas

Lytiniai santykiai neturėtų baigtis tuomet, kai vyras, atvirkščiai nei moteris, patiria orgazmą. Jei po to jūs jausitės pervargę, pasirūpinkite tuo iš anksto ir suteikite jai nepamirštamus pojūčius dar prieš jums baigiant. Tai nėra taip sudėtinga. Jei esate užtikrinti, jog tuoj pasieksite euforiją, argi nenorite, jog partnerė jaustųsi lygiai taip pat?

Bendravimas

Žodžių ir pokalbių kupinam seksui yra tam tikras laikas ir vieta, tačiau partneris, kuris domisi tuo, kas patinka ir kas padeda jaustis geriau, yra daug seksualesnis. Finišo tiesiąją pasiekę neištarę nė žodelio tikrai nesužavėsite nei mylimosios, nei gausite papildomų taškų.

Švari lova

Sunku atsipalaiduoti ir visiškai atsiduoti, kai suvoki, jog kūnas liečia nuo prakaito pritvinkusią, nešvarią ir praeitus erotinius žaidimus menančią patalynę. Pasirūpinkite švaria patalyne. Dar nežinote, kaip ši iš pirmo žvilgsnio nedidelė detalė pakeis moters mąstymą sekso metu, o žinia, jog rūpinatės, kad jai būtų jauku, ją dar labiau įaudrins.

Telefono įkroviklis šalia lovos

Prieš prasidedant meilės žaidimams, gan patogu leisti telefono baterijai šiek tiek įsikrauti. Galbūt pakeliui namo partnerė norės pasitikrinti socialinius tinklus, perskaityti naujienas ar klausytis muzikos. O jei ji vis dėlto ryšis praleisti naktį kartu, ką ji turės daryti, jei vyras užmigs greičiau už ją? Tuo metu neprošal būtų panaršyti internete ir taip nuvarginti akis.

Glamonės

Seksas – ne lenktynės ir jo metu nesivaržoma, kuris pirmasis pasieks finišo liniją. Mėgavimasis vienas kitu neturi trukti trumpai, o šiek tiek kantrybės glamonių metu jums atsipirks su kaupu. Be to, jei orgazmas yra tai, dėl ko užsiimama seksu, daugeliui moterų pakaktų ir paprasto vibratoriaus, tačiau glamonės yra bene geriausia lytinių santykių dalis po orgazmo.

Be kojinių, prašau

Šis patarimas skirtas kiekvienam vyrui. Prieš seksą, prašome, nusimauti kojines! Kažko švelnaus ir keisto pajautimas, kuomet įsijaučiama į glamones ar tuoj bus patiriamas orgazmas, gali išmušti iš vėžių, be to, miegojimas su kojinėmis priverčia mąstyti visai apie kitus dalykus, pavyzdžiui, atsiranda mintis, kad gal jam nepatinka moters pėdos ir ji taip pat turėjo likti su kojinėmis. Lova nėra pati geriausia vieta, kurioje turėtų atsirasti pašalinės ir visiškai atsipalaiduoti neleidžiančios mintys, tad, kad to išvengtumėte, klausimas, ar likti su kojinėmis ar jas nusimauti, neturėtų iškilti.

Tikroviški lūkesčiai

Daugelis moterų teigia, jog, nors pornografiniuose filmuose atliekami judesiai ir kaitina kraują, realybėje toks seksas ne visuomet pasiteisina. Tačiau jos pripažįsta, kad nėra nieko blogo, jei vyras kartais iš visų jėgų be jokio perspėjimo apverčią partnerę ant nugaros, šono ar pilvo, nes tai rodo, jog jis moka elgtis spontaniškai, yra drąsus ir nebijo rizikuoti, bet persistengti nevertėtų. Geriausias patarimas, kurio verta paklausyti – atsipalaiduokite.

Entuziastingas kunilingas

Apie tai, tikriausiai, nereikia daug rašyti, nes tai ir savaime aišku.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus