Stebuklas kėdainiečių šeimoje: štai, kuo ypatingas šis naujagimis

Sausio 1-ąją pasaulį išvydo pirmasis naujų metų kėdainietis vardu Arijus. Jo susilaukė kėdainiškių Astos ir Aurimo Bačiliūnų šeima. Naujagimis gimė visiškai sveikas, yra judrus ir guvus. Tiesa, vaikelis turėjo gimti už kelių savaičių, tačiau pasibeldė į šį pasaulį anksčiau

Tai pirmoji jaunos Bačiliūnų šeimos atžala, bet, kaip prasitaria jauna mama, gal ir ne paskutinė.

Netikėtas džiaugsmas

„Tai mums tikra naujametė dovana. Vaikelis turėjo gimti už kelių savaičių, tačiau pasibeldė į šį pasaulį anksčiau. Bet abu su vyru labai džiaugiamės. Be galo džiaugiasi vyras, jis labai norėjo berniuko. Džiaugiuosi ir aš“, – šypsosi vaikelio susilaukusi Asta.

Rinko retą vardą

„Vardą rinkome kartu su vyru, ieškojome tokio, kad būtų retesnis ir kad nepažinotume žmogaus tokiu vardu. Kol dar nežinojome kas bus, tai sakėme, kad jei bus mergaitė – bus Arija, o jei bus berniukas – Arijus. Kai planuosim mergaitę, galvosim jai kokį kitą, taip pat retą vardą“, – juokauja puikiai nusiteikusi mama.

Jaučiasi puikiai

Pasak Kėdainių ligoninės akušerijos-ginekologijos skyriaus medikų, besirūpinančių mažyliu, jis jaučiasi puikiai, yra judrus ir guvus. Arijus yra trijų kilogramų ir šimto gramų svorio. Gerai jaučiai ir pirmoji šiais metais mama tapusi Asta.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus