Gyvūnai

Stebuklingas šunelio, kuriuo anksčiau visiškai nesirūpino, persimainymas

Rūpestis ir švelnumas daro stebuklus. Nepainioti su meile – pašaro dubenėlis ir laiku pakeisti tvarsčiai reiškia daugiau nei bet kokie bučiniai. Laimei, pasaulyje yra žmonių, kuriuose šios savybės susijungia, tokių kaip Džesė De Fraitas, kuri beprotiškai myli gyvūnus, be to, turi veterinarinį išsilavinimą. Mažyliui Teriui pasisekė, kad jie susitiko.

Tai Teris prieš tris mėnesius. Ankstesnieji šeimininkai išvis niekaip nesirūpino šuneliu, ir jam atsirado niežai.

Šuniukas neteko beveik viso kailio, buvo išsekęs ir sergantis. Čia pora tablečių per dieną neatsipirksi, reikia pastovios priežiūros. O Džesė turi ir savo darbą, ir 4 kates namie, ir dar vieną šunį. Bet argi tai argumentas mesti Terį, su kuriuo niekas tikrai neužsiims? Vargšelis niekam nereikalingas, tai faktas, bet kitaip jis paprasčiausiai neišgyvens.

Ir Džesė pasiėmė šuniuką namo, kur užtikrino priežiūrą visą parą. Perrišimai, sveika mityba, auklėjimas, maudynės ir žaidimai. Viskas, ko reikia prisikentėjusiam mažyliui.

Ir tai suveikė, o argi galėjo būti kitaip? Po mėnesio Teris išsikapstė iš ligų. Dar po mėnesio pradėjo ataugti kailis, o dabar jis atrodo lyg modelis – nors dabar fotografuok spindinčiam žurnalui! Dabar liko tik rasti Teriui gerus šeimininkus. Džesė ateityje turės dar daug pacientų, o Teris gali kam nors atnešti džiaugsmą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page