Sveikata ir grožis

Stebuklingas tepalas nuo varikozės. Ppadeda net esant itin sunkiai būklei!

Esu medikė, bet turiu problemą. Mano mamai siaubinga varikozė. Gydytojai pasakė – tik operacija. O ji jokiu būdu nesutinka. Ieškojome kitų būdų, pirkome brangiausius tepalus – niekas nepadeda. Bet kartą man viena pažįstama papasakojo apie tepalą, kuri padėjo išgydyti jai kojas!

Jai taip pat buvo varikozė. Pastaruoju metu ant kojų net ėmė atsirasti žaizdelės, tamsesnės dėmės. Chirurgai sakė, kad neišvengiama operacija, kad kito kelio nėra.

Stebuklingas tepalas varikozei gydyti. Padeda net sunkiausiais atvejais!

Jai padėjo štai toks tepalas, kurio gaminimui reikėjo tokių komponentų:

  • lydyti kiaulienos taukai,
  • alijošiaus sultys, medus,
  • Višnevskio tepalas,
  • ichtiolo tepalas,
  • skystas ūkiškas muilas
  • svogūno galvutės sultys

Nusprendėme išbandyti, nes tepalo sudėtyje nieko kenksmingo. Po 1 valgomąjį šaukštą visų šių sudėtinių dalių reikia sudėti į indą ir maišant kaitinti iki virimo, bet nevirti! Po to atvėsinti.

Mama šiuo tepalu ištepdavo kojas ir laisvai apvyniodavo jas švaru audiniu. Su tokiu tvarsčiu būdavo visą dieną ir palikdavo nakčiai. Po to keisdavo naują tvarstį su nauja tepalo porcija.

Darydavo taip tol, kol baigėsi tepalas. O kai jis baigėsi, kojos buvo sveikos!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page