Stipri moteris yra ta, kuri daro šiuos 16 dalykų net tada, kai jai būna sunku

Kodėl vienoms moterims gyvenime sekasi geriau, o kitoms – prasčiau? Tai gali nulemti skirtingas elgesys. Ką kitaip daro stipri moteris?

1. Ji nenuolaidžiauja sau

Visiems pasitaiko dienų, kai nesinori niekur eiti, kai galėtume drybsoti lovoje iki vidurdienio. Stipri moteris niekada neleis tinguliui sutrukdyti jai atsikelti, susiruošti ir važiuoti į darbą. Ji turi išvystytą atsakomybės jausmą. Ji žino, ką reiškia darbo etika.

2. Ji palieka toksinius žmones

Nesvarbu, kad ji pažinojo tą žmogų visą gyvenimą. Jeigu jis ima kelti jai stresą, tokia moteris paliks jį praeityje. Ji negali pakęsti žmonių, kurie jai nuodija gyvenimą, todėl atsikrato jais.

3. Ji myli save

Tokia moteris turi kompleksų kaip ir visi, bet neleidžia jiems jai trukdyti. Nors būna momentų, kai ji visai nepasitiki savimi, dėl to nesiliauja laikyti savęs gražia ir vertinga moterimi.

4. Ji atvirai reiškia savo emocijas

Ji žino, jog reikia jėgų, kad galėtum verkti, būti pažeidžiama, apnuoginti savo sielą. Kad ir kaip sunku, ji visada sako tiesą. Ji visada išliks tikrąja savimi.

5. Ji nutraukia blogus santykius

Ji nebijo vienatvės. Verčiau ji bus viena nei ją žeminančių santykių spąstuose. Ji kelia vyrams aukštus reikalavimus, lygiai taip pat, kaip ir sau.

6. Ji rūpinasi savo psichologine sveikata

Ji kontroliuoja savo proto būseną, kaip ir kūną. Ji pasiima poilsio dieną, kai to reikia. Ji žino, kad nusipelno laimės, ir darys viską dėl to.

7. Ji palaiko kitas moteris

Nors visiškai neišvengia pavydo dėl kitų grožio ir sėkmės, ji niekada to neparodys. Į kitas moteris ji žiūri ne kaip į varžoves, o kaip į seseris. Ji palaiko jas.

8. Ji tiki savimi

Ji niekada nenustoja tikėti savo sėkme. Ji gali patirti nesėkmių, bet visada atsikels ir žengs toliau. Ji žygiuos tol, kol pasieks savo numatytą tikslą, nes yra kovotoja.

9. Ji sugeba pasakyti „ne“

Ji įpratusi prisiimti daugybę darbų, bet supranta, kad nėra geležinė. Pasitaiko atvejų, kai ji atsisako susitikti su draugais ar padirbėti papildomai. Ji žino savo ribas ir sugeba pasakyti „ne“, kai to reikia. Jis moka apskaičiuoti savo jėgas.

10. Ji rūpinasi savimi

Ji žino, kad vienintelis žmogus, kuriuo ji gali visiškai pasikliauti, yra ji pati. Štai kodėl ji pati užsidirba pinigų, apmoka sąskaitas. Ji elgiasi su savimi kaip su geriausiu draugu. Ji yra nepriklausoma.

11. Ji sugeba paprašyti pagalbos

Ji žino savo galimybių ribas. Ir jeigu sunku padaryti kažką pačiai, ji nebūna per daug išdidi ir užsispyrusi, kad negalėtų paprašyti kitų pagalbos. Ji žino, kad tai nėra silpnybė. Net stipriausiems žmonėms kartais prireikia pagalbos.

12. Ji sako tai, ką galvoja

Ji niekada neslepia savo nuomonės. Jai nesvarbu, ar ji patinka kitiems, ar ne. Svarbiausia, kad ji gyvena pagal savo tiesą. Jai sąžiningumas yra svarbiau už sutarimą.

13. Ji praktikuoja gerumą

Kai atsiduria šalia tų, kurių negali pakęsti, ji elgiasi oriai, mandagiai, su šypsena veide. Ji stengiasi užjausti kiekvieną, net jeigu jis to nenusipelno.

14. Ji nekentės nepagarbaus elgesio su savimi

Nors ji nemėgsta konfliktuoti, gali pakovoti už save ir savo atrimuosius, kai kas nors peržengia ribas.

15. Ji nuolat vystosi

Ji blaiviai vertina save ir žino, su kokiais bruožais dar reikia padirbėti. Ji kasdien stengiasi tapti vis geresnė.

16. Ji sugeba ištverti sunkius laikus

Jai taip pat būna sunku, kai nežino, kas bus rytoj ir kaip su viskuo susidoroti. Kad ir ką jai tenka patirti, su kokiais sunkumais susidurti, ji būna pakankamai stipri, kad tikėtų savimi ir ištvėrusi sunkumų periodą, taptų dar stipresnė.

šaltinis www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus