Su milijonieriumi vakarėlyje Dubajuje siautė ir dvi lietuvaitės: už sąskaitą paklojo 55 tūkst. eurų

Dubajuje gyvenančios ir dirbančios lietuvės džiūgauja turėjusios progą iš arčiau susipažinti su garsiu mados dizaineriu Philippu Pleinu. Vokiečių kilmės milijonierius kartu su savo mylimąja Morgan svečiavosi Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir surengė prabangų vakarėlį.

Tik išskirtinei publikai skirtame susibūrime dalyvavo ne tik pasaulinio lygio žvaigždės, bet ir dvi lietuvės – Ugnė (21) ir Karolina (24). Merginos tv3.lt pasakojo, kad ši patirtis joms paliko neišdildomą įspūdį – už vakarėlio staliuko sąskaitą Philippas paklojo net 55 000 eurų.

Pats alkoholio negeriantis, tačiau jo kitiems nešykštintis vyras vakarėlio svečius pavaišino net 50 butelių prabangaus šampano.

„Philippas labai malonus ir draugiškas. Su juo mus supažindino mūsų draugai dar prieš pusmetį, todėl nuolat palaikėme ryšį. Philippas visiškai paprastas, gana kuklus, bendrauja su visais darbuotojais“, – tv3.lt pasakojo Vilnių į Dubajų išmainiusios merginos.

Metus laiko svečioje šalyje gyvenančios lietuvės dirba pramogų versle, todėl nuolat susipažįsta su naujais žmonėmis. „Seniai norėjome išvažiuoti iš Lietuvos ir, pasitaikius galimybei dirbti Dubajuje, kur oras visus metus nuostabus, išvykome! Kodėl ne? Atsikeliame visada su šypsena!“ – teigia Ugnė ir Karolina. Prabangaus vakarėlio Dubajuje ir merginų gyvenimo akimirkas išvyskite nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus