Suimtas keturiasdešimties mergaičių tvirkinimu įtariamas vyras

Už vaikų tvirkinimą nuteistas vyras buvo vėl sulaikytas už tokias pat nusikalstamas veikas.

Teisėsaugininkai skaičiuoja, jog vyro aukų galėjo būti apie 40, pranešė Kauno apylinkės teismas.

Teismas trečiadienį Algimantui Ulvidui skyrė kardomąją priemonę – suėmimą mėnesiui.

„Kauno apylinkės teismas šios dienos nutartimi skyrė kardomąją priemonę – suėmimą Algimantui Ulvidui ir nustatė vieno mėnesio suėmimo laikotarpį“, – žurnalistams sakė Kauno apylinkės teismo teisėjas Audrius Meilutis.

„Kardomoji priemonė buvo skirta manant, kad įtariamasis gali bėgti arba slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, teismo, ir taip pat tuo pagrindu, kad įtariamasis gali trukdyti procesui būdamas laisvėje“, – sakė teisėjas.

Skirdamas suėmimą teismas taip pat atsižvelgė į tai, kad atliekant ikiteisminį tyrimą šioje byloje bus reikalinga apklausti nukentėjusiąsias. „Būdamas laisvėje įtariamasis gali daryti poveikį nepilnametėms nukentėjusiosioms – nevaržomai bendrauti telefonu ar versti jas neduoti parodymų“, – pažymima nutartyje.

Kaip trečiadienį pranešė Kauno apskrities policija, 1975 metais gimęs A. Ulvidas balandžio 26 dieną Kauno apylinkės teismo pripažintas kaltu dėl jaunesnių nei 16 metų asmenų tvirkinimo ir neteisėto disponavimo pornografinio turinio dalykais, kuriuose vaizduojami vaikai arba asmenys pateikiami kaip vaikai.

Jam skirtas laisvės atėmimas dvejiems metams ir trims mėnesiams, bausmės vykdymą atidedant dvejiems metams.

Šį pirmadienį, nespėjus įsiteisėti teismo nuosprendžiui, Kauno apskrities policijos pareigūnai sulaikė tą patį vyrą, kaip įtariama, darantį analogiškas nusikalstamas veikas.

„Buvo gauta duomenų, kad jei aukštesnės instancijos teismas įtariamąjjį A. U. nuteis realia laisvės atėmimo bausme už anksčiau padarytas analogiškas nusikalstamas veikas, jis, siekdamas išvengti bausmės, išvyks į Daniją“, – rašoma teismo nutartyje.

Į tai, kad vyras jau yra teistas, o teistumas neišnykęs, skirdamas kardomąją priemonę atsižvelgė ir teismas.

„Išreikšdamas savo poziciją dėl pranešimo apie įtarimą A. Ulvidas nurodė, kad sutinka su jam pateiktu pranešimu apie įtarimą ir prašė skirti švelnesnę kardomąją priemonę“, – sakė teisėjas.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

A. Ulvidui įtarimai pateikti dėl to, kad jis vieną ar daugiau kartų automobiliu „Volkswagen Golf“ nusivežė jaunesnes negu 16 metų amžiaus mergaites į nuošalias vietas, esančias Kauno mieste ir rajone.

Ten, kaip įtariama, jis joms šoko ir demonstavo savo apnuogintus lytinius organus. Tokiais savo veiksmais įtariamasis atliko seksualinio pobūdžio veiksmus, galėjusius sukelti nepilnamečių lytinį susijaudinimą, per ankstyvą susidomėjimą lytinėmis funkcijomis, nesveiką, iškreiptą santykių tarp lyčių įsivaizdavimą.

Jei būtų pripažintas kaltu, vyrui už nepilnamečių tvirkinimą gresia laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus