Sulauksime šilumos rekordo: nuo šiandien – įspūdingos permainos

Žemo slėgio ciklonas nešantis debesuotumą ir lietų vyrauja žemyno Šiaurėje ir Rytuose. Kritulių tikrai bus sočiai visoje Europoje. Gera žinia, kad priartėjo šiltojo atmosferos fronto banga ir tą pajusime jau labai greitai.

Pirmadienį Kanarų salose švies saulė bus septyniolika laipsnių šilumos. Lisabonoje – debesuota ir plius keturiolika. Barselonoje protarpiais išlįs saulė ir kaitins iki 17. Romoje lietus plius 14. Egipto kurortuose švies saulė, sušils iki 26. Turkijoje – 19. Paryžiuje – lietus, sušils iki 11. Dubline lietus ir septyni. Londone, Berlyne taip pat lietinga, sušils iki 9. Maskvoje minus trys, Taline – vienas. Kaimyninėje Rygoje sušils iki 9.

Mūsų šalyje – debesuota su krituliais. Naktį debesuotumas sklaidysis. Šalčio jau nebebus. Temperatūra svyruos apie vieną, du laipsnius šilumos. Išaušus pirmadienio rytui temperatūra kils, bus apie penkis, o įdienojus šalies pietų gyventojai galės džiaugtis net 11 laipsnių šiluma.

Pirmadienį pajūryje protarpiais švies saulė ir sušils iki 10 laipsnių. Šiauliuose 8, Panevėžyje – 10. Kaune, debesuotumo nenumatoma, švies saulė ir sušils iki dešimties. Utenoje taip pat saulĖta, sušils iki septynių. Vilniuje – 8. Druskininkuose švies saulė ir sušils iki dešimties laipsnių šilumos.

Antradienį oras mūsų šalyje išliks panašus, gal tik saulės bus kiek mažiau. Temperatūra numatoma nuo 9 iki 12 laipsnių šilumos. PajŪryje šiek tiek palis. Trečiadienį bus kiek vėsiau. Sušils iki septynių laipsnių šilumos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus