Idomybes

Sūnus paliko motiną senelių namuose ir pažadėjo sugrįžti. Jis taip ir nepasirodė

Prieš keletą savaičių darbo reikalais lankiausi vienuose senelių namuose. Prisipažinsiu, nemėgstu ten lankytis. Tie bejėgiai seneliai mane labai smarkiai paveikia. Pergyvenu dėl jų. Negaliu susitaikyti su tuo, kad žemėje tiek daug kietaširdžių žmonių…

Ir štai aš vėl ten. Prie lango stovėjo senutė. Ji buvo lengvai apsirengusi, be batų, tik kojinės. Aš priėjau ir klausiu:

— Močiute, kodėl jūs taip lengvai apsirengusi? peršalsite. Leiskite aš jums padėsiu, eikime, gerai?

— Ne, dukrele! Man viskas gerai. Greit sūnus atvažiuos, mane pasiims. Aš jo laukiu, ir …

Nespėjo vargšė moteris pasakyti, kai atėjo auklytės ir nusivežė ją.

Kai buvau direktorės kabinete, paklausiau, kodėl močiutė tokios būklės. Direktorė man papasakojo tokią istoriją: prieš 2 savaites sūnus ją atvežė, paliko, pažadėjęs sugrįžti po poros dienų, bet taip ir negrįžo.

Jo nėra, mama kiekvieną dieną prie lango laukia sugrįžtant mylimo sūnaus. Pati močiutė nieko neturi. Valstybė ją išlaiko, nes pensija užrašyta jos sūnui.

— Ar galiu kažkuo padėti šiai vargšei moteriai? – paklausiau aš.

— Deja, niekuo. Sūnaus jau nebeišmokysi, o su visu kitkuo mes patys susitvarkysim, ačiū!

Nuo tada aš kasdien prisimenu tą atvejį. Negaliu suprasti, kaip sūnus gali taip žiauriai elgtis su savo motina…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page