Šuo, su kuriuo praeityje elgėsi žiauriai, bijo visų, išskyrus šio mažylio.

Gražūs ir meilūs kadrai!

Kiekvienam reikia kažką mylėti. Buvę kalytės Noros šeimininkai piktnaudžiavo savo meile mažai kalytei iki tokio laipsnio, kad dabar ji labai bijo bet kokio gyvo padaro, išskyrus vienintelio mažylio.

„Prieš septynerius metus mes pasiėmėme mūsų mažą mergaitę Norą (anglų pointerė) iš gyvūnų prieglaudos. Tai buvo dar iki mūsų vaikų gimimo“, – pasakoja kalytės šeimininkė Elizabet. – Nežiūrint į tai, kad elgėsi su ja labai žiauriai, mes jautėme visa širdimi, kad mūsų šeimai Nora bus ideali draugė. Bet tam reikėjo daug laiko. Ir aš buvau teisi, ji mus nei kiek nenuvylė!“

Elizabet šeima yra didelė: vyras, trys vaikai, trys šunys ir trys katės. Taip, moteriai patinka skaičius „3“, bet dar labiau jai patinka jos sūnaus Arči ir kalytės Noros puikūs santykiai. „Arči yra laisvai bendraujantis, laimingas ir geranoriškas vaikas. Ir atrodo, kad tai patinka visiems gyvūnams, ir ypač Norai“, – sako Elizabet.

„Jos praeitis buvo siaubinga. Dar kalytė ne visai adaptavosi ir visko bijo, bet tik ne Arči – Nora tiesiog jį dievina!“

Šis duetas neatskiriamas. Kai Arči maudosi, Nora guli ant kilimėlio ir laukia, kol jos draugas išlips iš vonios. Jeigu mama slaugo savo sūnų, tai Nora stengiasi jai padėti. Jeigu mano mažylis įlenda į spintą ir iš ten pradeda mėtyti daiktus, tai Nora būtinai sudaro jam linksmą kompaniją.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus