Gyvūnai

Šuo, užkariavęs internetą savo snukučiu, panašiu į žmogaus veidą

Susipažinkite, tai Jogis, ir jo snukutis labai primena …žmogaus veidą! Ir tiesą pasakius, tai net truputį gąsdina.

Pažiūrėkite į foto, pastebėsite kažką neįprasto?

Jei jūs pažiūrėjote į šias foto ir pasakėte kažką panašaus į „Juk pas tą šunį vyro veidas!“, tai žinokite, ne jūs pirmas tai pamatėte.

Rudos migdolinės akys, antakių iliuzija dėl neįprasto kailio augimo, rausvos spalvos lūpos ir tvarkingas kirpimas – štai kodėl susidaro toks įspūdis.

Šuns šeimininkė Šantalė Dežardins niekada nepastebėjo panašumo: „Aš žiūriu į jį ir nematau nieko neįprasto!“ Bet kai ji publikavo Jogio nuotraukas Facebooke, žmonės labai audringai sureagavo į fotografiją. „Lyg šio šuns kūne slypi žmogus“.

Kai kurie net nusprendė, kad šeimininkė pakeitė šuns veidą į žmogaus specialios programėlės pagalba.

Bet vis dėlto  ne visose fotografijose šuo atrodo neįprastai. Svarbu,kaip jis sušukuotas ir kokioje padėtyje jį nufotografavo.

Čia jis su tuo pačiu šuniu, kaip ir aukščiau. Lyg ir nieko neįprasto, ar ne?

Bet kokiu atveju niekas neneigs, kad šis šuo tiesiog nuostabus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page