Idomybes

Sutuoktiniai iš Kolumbijos štai jau 20 metų gyvena kanalizacijoje

Mums visiems norisi gyventi komfortiškomis sąlygomis. Bet milžiniškas kiekis žmonių priversti egzistuoti baisiose sąlygose. Jie tiesiog neturi pinigų, kad nusipirktų arba tiesiog išsinuomotų butą ar kambarį. Jiems tenka gyventi ten, kur papuola. Tačiau tarp jų yra ir tokių, kas prisitaiko ir netgi labai neblogai, jų žodžiais tariant, įsikūrė tokiose vietose, kurios tiesiog visiškai neįprastos gyvenimui.

Kolumbiečiai Marija ir Michelis Garsija vedę jau 22 metus. Jie gimė ir užaugo skurdžiausiuose Bogotos kvartaluose. Būdami suaugę jie atsidūrė gatvėje, be pastogės. Susipažino vyras ir žmona, gyvendami gatvėje. Tada Marija ir Michelis nusprendė, kad jiems bus lengviau gyventi drauge.

Kartą jie netyčia atrado seną, nebenaudojamą kanalizacijos duobę. Ji buvo pakankamai didelė. Vanduo čia jau nebetekėjo. Sutuoktiniai ėmė čia kurti savo namus. Atsinešė lovą ir spintą. Teko juos išrinkti ir po to vėl surinkti. Juk jie netilpo į siaurą praėjimą.

Sąvartyne jie surado seną, neveikiančią krosnelę, kurią Michelis pataisė. Kadangi duobėje buvo elektra, sutuoktiniai netgi turi televizorių ir radiją. Duobėje gana tvanku, todėl pora atsinešė ventiliatorių. Tiesa, dušo įsirengti nepavyko, tenka vandenį neštis iš artimiausio šulinio.

Marija nedirba. Michelis įsitaisė dirbti parkuotoju. Jo atlyginimo pakanka maistui ir elektros apmokėjimui. Taip pat prasimaitinti padeda nedidelis žemės plotelis, esantis netoliese. Kai lyja lietus, sutuoktiniai uždaro liuką ir žiūri televizorių.

Nežiūrint į tokias keistas gyvenimo sąlygas, Garsija šeima nesiskundžia. Priešingai, jie laimingi, kad surado vienas kitą. O dar su jais gyvena kiemsargis šuniukas.

Related Articles

You cannot copy content of this page