Idomybes

Sutuoktiniai, turintys Downo sindromą, iš Didžiosios Britanijos turi išsiskirti po 28 metų bendro gyvenimo

Tommy ir Marionn susituokė 1995 metų vasarą. Jie tapo pirmąją šeima Didžiojoje Britanijoje, kurioje abu sutuoktiniai kenčia nuo Downo sindromo.

Tačiau po 24 metų Pillingams teko išsiskirti.

Iki jie atšoko vestuves, Tommy ir Marionn pusantrų metų tiesiog susitikinėjo. Tada niekas iš jų artimųjų ir pažįstamų netikėjo, kad jie gali sukurti normalią visavertę šeimą. Tačiau priešingai visoms neigiamoms prognozėms jauniesiems viskas pavyko ir jie harmoningai gyveno.

Deja, jų santuoką po 24 metų teko nutraukti. Šios situacijos priežastimi tapo Tommy liga: 61 metų vyrui išsivystė silpnaprotystė. Tokia jo būklė jau truko penkerius metus. Anksčiau Marionn savarankiškai susitvarkė su šia nelengva sutuoktinio bėda, tačiau laikui bėgant situacija tapo nebekontroliuojama.

Vyras palaipsniui nebeatpažino žmonos ir nereagavo į ją. Kartais jį ištikdavo nevaldomos agresijos priepuoliai: Tommy bandė įžeisti, pastumti ir net suduoti Marionn. Nors visi ir suprato, kad sutuoktinio veiksmai nesąmoningi, tačiau daktarai ir artimieji nusprendė, kad saugiau bus porą išskirti. Marionn liko gyventi name, o Tommy išvyko į kliniką, kur jį stebi specialistai.

Gydytojai dėl Tommy gydymo nieko teigiamo pasakyti negali. Greičiausia jis ilgam liks klinikoje, nes nebegalės gyventi visaverčio gyvenimo.

Marionn smarkiai pergyvena dėl išsiskyrimo su mylimuoju. Ji dažnai verkia, kai pažiūri į žaislinį žiedą – dovaną, kurią įteikė prieš daug metų jai piršdamasis vyras. Moteris nesupranta, kodėl jai neleidžiama gyventi kartu su Tommy protinę negalią turinčių asmenų internate.

Pasak Marionn, sutuoktiniai beveik niekada nesiginčijo ir buvo geriausi draugai, vienas kito mylimieji. Šiuo metu moterimi rūpinasi jos artimieji, kurie patvirtina, kad Pillingai buvo tikra virta šeima. Šios neįprastos poro istorija įrodo, kad kiekvienas iš mūsų turime teisę į laimę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page