Svarbiausias savaitės horoskopas: šiam Zodiako ženklui – kvapą gniaužianti sėkmė

Avinas. Kol kas didesnių permainų nebus – būsite dalykiški, lengvai ir greitai tvarkysite savo reikalus, maža to, nestokosite ir asmeninio žavesio. Žinoma, norimą asmenį ir dalykinėje, ir asmeninėje srityje sužavėti bus labai lengva. Darbai darbe, profesijos srityje laukia netolimoje ateityje.

Jautis.

Darbe šiek tiek padirbėti reikės savaitės pradžioje, tačiau kalbant apskritai, kol kas didelių permainų nebus – laikas palankus tęsti anksčiau pradėtus darbus ir kreipti juos pabaigos link. Artėja palankus metas nuotykingai kelionei – dabar tiktų jai ruoštis.

Dvyniai.

Darbe darbo tikriausiai nestigs, tačiau iš tiesų palankiausias metas būtų svarbesnius dalykus kreipti pabaigos link. Naujiems startas ateis po savaitgalio. Taip pat dabar bus svarbūs artimiausi draugai – kartu bus ir smagu, ir lengva imtis ir dalykinės, ir pramoginės veiklos.

Vėžys.

Darbe nestigs darbo, visokių nedidelių, tačiau greitai sutvarkomų reikalų, kuriuos lydės ir kažkokios smagios, malonios smulkmenos. Teks suktis greitai ir nuteikti save tam, kad netrukus darbų bus dar daugiau. Asmeninių santykių srityje kol kas gana ramu. Bet – tik kol kas…

Liūtas.

Jausitės puikiai – būsite žvalūs, veiklūs, dalykiški ir labai mieli, dėl to lengvai ir žaismingai tvarkysite asmeninius reikalus. Dalykinėje srityje daug veiklos nebus – aplinkybės tam nelabai palankios. Pirmoji savaitės pusė gali atnešti gana svarbių dalykinių susitikimų ir susitarimų.

Mergelė.

Svarbių darbų, asmeninių iššūkių tikimybė dabar nedidelė, dėl to veiklos neturėtų būti daug. Laikas palankus ką svarbesnio užbaigti, naujas pradžias paliekant kitai savaitei. Neblogai sektųsi tvarkyti teisinius reikalus, žinoma, jei jų yra. Savaitgalį ims stiprėti noras pasiieškoti sportinio tipo pramogų.

Svarstyklės.

Tikriausiai nestigs nedidelių darbų, reikės rūpintis, kad viskas vyktų sklandžiai, net kai kada paraginant kitus. Be to, dabr – palankus metas palaikyti ir asmeninius, ir dalykinius ryšius su svarbiais jums asmenimis. Puikiai sektųsi derybos, bet galutiniam susitarimui palankesnis metas po savaitgalio.

Skorpionas. Tikrai neturėtų stigti pramogų, linksmų, malonių dalykų, tik reikia žinoti, kad smagusis laikas eina į pabaigą. Taip pat šią savaitę nestigs nedidelių darbų, įsipareigojimų vykdymo, teks viską daryti greitai ir nemurmant. Palankus metas rūpintis sveikata, nors nebūtinai sava.

Šaulys.

Vis dar būsite labai žvalūs ir energingi, bet savaitgalį ta vis pirmyn ir pirmyn be sustojimo varius spyruoklė atsileis. Pasidarys svarbu ne kokie stiprūs esate, o ką ir kiek dėka to stiprumo galima gauti, uždirbti. Taip pat dabar būsite labai kūrybiški, bus lengva nudžiuginti esančius greta.

Ožiaragis.

Būsite labai atviri, daug ir mielai bendrausite ir su draugais ir naujais pažįstamais – ryšį užmegzti bus labai lengva. Be to, dabar – labai geras metas rūpintis namais ir šeimos reikalais: bus lengva ir dalykinius reikalus tvarkyti, ir stengtis, kad namie patogumo būtų vis daugiau.

Vandenis.

Dabar gali pasitaikyti gana svarbių piniginių reikalų. Atrodo, šioje srityje palanku kažką nuspręsti, užbaigti ir padėti tašką. Taip pat šią savaitę patiks bendrauti, būsite smalsūs, žingeidūs, noriai keisitės žiniomis, nomonėmis ir požiūriais. Bus lengva sužavėti tuos, su kuriais kalbėsitės.

Žuvys.

Tikrai nestigs energijos, būsite veiklūs, bet laikas palankesnis ką svarbesnio energingai pabaigti, o ne pradėti naujus darbus ar veiklą. Taip pat dabar gali būti nemažai piniginių reikalų, bus lengva gauti finansinės ar kitokios naudos. Galimos ir tiesiog dovanos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus