SVARBU! KAS gali sukelti lėtinius galvos skausmus

Galvos skausmai. Kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su šuo nemalonumu, o milijonai žmonių kenčia nuo reguliarių ir lėtinių priepuolių.

Galvos skausmas gali būti bent 45 skirtingų ligų ir organizmo sutrikimų apraiška.

Jei gydytojai neranda jokios patologijos, priežastis slypi organų ir sistemų normalaus darbo režimo pokyčiuose.

Galvos skausmas kaip kepenų ir tulžies pūslės sutrikimų pasekmė

Vienas galvos skausmo atsiradimo mechanizmų yra susijęs su organizmo vidaus cheminės sudėties nukrypimais.

Apsinuodijus, cheminiai receptoriai perduoda smegenims pavojaus signalus, kurie ir priima tai kaip skausmą. Šis mechanizmas yra daugiausia lėtinių galvos skausmų, atsirandančių dėl hormonų pokyčių organizme, priežastis.

Kadangi į kraują išmetami hormonai suskyla kepenyse, hormonų išmetimo metu išauga jų apkrova.

Jei organizmas sveikas, jis turi adaptuotis prie hormonų lygio pokyčių, bet jei kepenys nesusitvarko su perkrova, į kraują patenka ne iki galo oksiduotų skilimo produktų, kurie apnuodija organizmą. Tai pasireiškia širdies permušimu, prakaitavimu, kraujospūdžio šuoliais, dirglumu, taip pat galvos skausmu.

Kaip gydytojai osteopatai kovoja su šiais negalavimais?

Apsinuodijimo kaltininkas dažnai yra sutrikusi kepenų ir tulžies pūslės veikla, dėl ko sumažėja jų pajėgumas, todėl negali susidoroti su savo pareigomis, esant hormonų išmetimui.

Panašių nesėkmių šaltinis – raumenų ir raiščių spazmai, kuriais vidaus organai yra sujungti su skeletu ir vienas su kitu.

Ištyręs atmetimo priežastis gydytojas-osteopatas, pasitelkęs specialius metodus, minkštai ir neskausmingai pašalina spazmus, paslenka organus į optimalią padėtį.

Galvos skausmas kaip kaukolės traumos pasekmė

Kaukolės traumos pasekmės gali būti jaučiamos visą gyvenimą ir tapti įvairių organų ligų bei dažniausiai lėtinių galvos skausmų priežastimi.

Žmogaus kaukolės judrumas paprastai yra ribotas. Tačiau įvykus traumai, ji gali iš esmės nukrypti nuo pradinės padėties. Pritvirtintas prie jos kietas smegenų apvalkalas įsitempia ir spaudžia galvos smegenų audinius, arterines ir venines kraujagysles. Tai gali sukelti hipoksijos išsivystymą ir veninio kraujo užsilaikymą. Viena pasekmių – lėtiniai galvos skausmai.

Kaukolės nukrypimą galima pakoreguoti ir osteopatiniais metodais.

Žinoma, osteopatija – ne panacėja nuo visų ligų. Bet yra didelė tikimybė, kad patyręs specialistas išspręs problemą greitai ir saugiai.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus