Svaro kursas pasiekė aukščiausią per 2 mėnesius lygį, bitkoino kursas vėl priartėjo prie 10 tūkst. JAV dolerių kartelės

Investuotojams laukiant naujų makroekonominių duomenų ir žinių apie JAV mokesčių reformą, JAV dolerio kursas ketvirtadienį beveik nekinta euro atžvilgiu.

Tuo tarpu tęsiantis deryboms dėl Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) – vadinamojo „Brexit“ – sąlygų, svaro kursas JAV dolerio atžvilgiu užkopė į aukščiausią per du mėnesius lygį.

Rinkos dalyviams prieš mėnesio pabaigą koreguojant pozicijas, toliau pinga jena.

Euro kursas, trečiadienio vakare siekęs 1,1847 JAV dolerio, ketvirtadienį smuktelėjo iki 1,1844 JAV dolerio.

Jenos atžvilgiu euras pabrango nuo 132,6 iki 133 jenų. O JAV dolerio kursas Japonijos valiutos atžvilgiu paūgėjo nuo 111,93 iki 112,31 jenos.

Svaro kursas JAV dolerio ir euro atžvilgiu pakilo po 0,4 proc. iki atitinkamai 1,3462 JAV dolerio ir 87,98 penso.

JAV Senatas toliau svarsto įstatymo projektą dėl mokesčių reformos, kuri yra vienas pagrindinių prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) politinės programos punktų.

Balsavimas dėl daugybės pasiūlytų įstatymo projekto pakeitimų prasidės ketvirtadienį ir gali tęstis iki trijų dienų. Po to Senatas balsuos dėl galutinio įstatymo projekto teksto, kuris bus suderintas su Atstovų Rūmų jau patvirtintu atitinkamu įstatymo projektu ir tik po to bus perduotas pasirašyti prezidentui.

Pasak Stepheno Myrow (Stiveno Mairou), nepriklausomos politikos tyrimų įmonės „Beacon Policy Advisors“ valdančiojo partnerio ir buvusio JAV finansų departamento darbuotojo, geriausiu atveju galutinis reformos variantas bus parengtas iki kitos savaitės pabaigos.

Tuo tarpu „CoinDesk“ duomenys rodo, kad ryte gerokai smukęs bitkoino kursas atkovojo dalį prarastų pozicijų ir vėl artėja prie 10 tūkst. JAV dolerių kartelės. Per ankstesnes tris prekybos sesijas kriptovaliutos kursas siekė vis naujų rekordų ir trečiadienį pirmą kartą įveikė 11 tūkst. JAV dolerių ribą, tačiau po to, sutrikus biržų veikimui, smuko žemiau 9 tūkst. JAV dolerių kartelės.

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus