Šveicarijos policija patvirtino ledyne rastos poros tapatybę

Testai parodė, kad praėjusią savaitę rastų palaikų DNR sutampa su prieš 75 metus dingusios poros, praneša policija trečiadienį.

„Ledyne rasti palaikai oficialiai atpažinti, – praneša Šveicarijos Valė kantono policija. – Tai ponas Marcelinas Dumoulin (Marselenas Dumulenas) ir jo žmona Francine Dumoulin (Fransin Dumulen), kurie tragiškai dingo 1942 m. rugpjūčio 15 dieną.“

Pora ryte išėjo iš savo namų Šandolė kaimelyje norėdami patikrinti galvijus, kurie ganėsi Alpių ganykloje kaimyniniame Berno kantone.

Tuo metu greičiausias maršrutas buvo per ledyną besidriekiančiu taku. Jiems išėjus dangus buvo giedras, tačiau vėliau užslinko didžiuliai debesys, ir pora prapuolė. Spėjama, kad jie greičiausiai įkrito į plyšį ledynę, našlaičiais palikdami penkis sūnus ir dvi dukras.

Jų palaikus, puikiai išsilaikiusius Canfliurono ledyne 2 600 metrų virš jūros lygio aukštyje, praėjusį ketvirtadienį rado vietinio slidinėjimo kurorto darbuotojas.

Netoli jų rasti, lede išsilaikę, jų asmeniniai daiktai; kuprinės, laikrodis ir kiti.

Viena iš poros vaikų, Monique Gautschy (Monik Gutčy), AFP sakė, kad policija jai paskambino ir pranešė, kad tapatybė patvirtinta ankstyvą trečiadienį.

Poros artimieji sakė, kad radinys pagaliau suteiks jiems ramybės ir leis Dumoulinams surengti tinkamas laidotuves.

Laidotuvės bus šeštadienį, sakė M.Gautschy, pridurdama, kad „norėtų prieš tai juos pamatyti, kad galėtų apkabinti“.

BNS.LT

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus