Laisvalaikis

TAI, KAIP JŪS KRYŽIUOJATE PIRŠTUS, PARODO, KOKIA ESATE ASMENYBĖ

Kairys nykštys viršuje.

Jei jūs taip sudedate pirštus, jūs, greičiausiai, praktiškas žmogus. Jūs niekada nepriimate skubotų sprendimų, pirmiausia pagalvojate. Visada įvertinate privalumus ir trūkumus, prieš darydamas kokias nors išvadas. Kitiems labai sunku jus apgauti. Jūs turite sugebėjimą suprasti, kai žmogus meluoja. Tau niekas nepameluos.

Abu nykščiai ištiesinti

Jūs perfekcionistas ir analitikas. To paties tikitės ir iš kitų. Jūs puikus pavyzdys kitiems žmonėms, jūs pastebite kitų žmonių poreikius ir norus, ypač tų, kurie jums ypač brangūs.

Visada įsiklausote į kiekvieno nuomonę ir stengiatės suprasti jų požiūrį, prieš priimdamas sprendimą arba pasmerkdamas. Jūsų atvirumas kartais gali būti nuginkluojantis kai kuriems žmonėms, bet būtent šios savybės labiausiai traukia prie jūsų žmones. Santykiuose jūs vertinate atvirumą ir sąžiningumą, ir niekada nevengiate išsakyti savo nuomonės bet kokioje situacijoje.

Dešinys nykštys viršuje.

Jei jūs tas žmogus, kuris, sujungdamas rankas, dešinės rankos nykštį deda viršuje, tada jūs esate labai emocionalus ir jautrus žmogus. Jūs galite tiksliai suprasti, ką jaučia žmogus, netgi bandantis paslėpti savo tikrąsias emocijas.

Dėl jūsų savybės, kiti žmonės lengvai jums atsiveria ir gali pasikalbėti apie savo problemas.

Related Articles

You cannot copy content of this page