Idomybes

„Tai tikrai jis?“ Amerikietis, visą save padengęs tatuiruotėmis, parodė,kaip atrodė be jų

Mūsų laikais retai ką benustebinsi tatuiruočių gausa, tačiau kai kurie vis tiek smarkiai išsiskiria iš kitų žmonių.

Tokia ryški persona yra amerikietis Tristanas Vaigeltas, kuris tatuiruotėmis susižavėjo ne juokais.

Galiausiai vaikinas nuo galvos iki kojų pasidengė spalvotais paveikslėliais. Nustebę žmonės gatvėje atsigręžia į jį, kad pažiūrėtų į tokį nestandartinį jaunuolį, o socialiniuose tinkluose Tristaną stebi visa armija jo išvaizdos gerbėjų.

Žinoma, vaikinas taip atrodė ne visada. Tik pora metų tepraėjo nuo tada, kai jis pradėjo tatuiruotis, tačiau jau 95% jo odos užimta.

Neseniai Tristanas sekėjams parodė savo foto, padarytas prieš porą metų. Jose vaikinas dar su „švaria“ oda ir visiškai neatpažįstamas.

Atrodo, lyg tai būtų du skirtingi žmonės. Neaišku, kaip artimieji reaguoja į tokias Tristano puošmenas, bet jam, iš visko sprendžiant, savyje patinka viskas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page