Tanzanijoje pagrobtas jauniausias Afrikos milijardierius, pranešė policija

Tanzanijos ekonominėje sostinėje Dar es Salame ketvirtadienio rytą buvo pagrobtas jauniausias Afrikos milijardierius, pranešė pareigūnai.

40 metų Mohammedas Dewji (Mohamedas Devdžis) vadovauja maždaug 10 pasaulio šalių veikiančiam konglomeratui „MeTL Group“, vienijančiam įmones, veikiančias įvairiose srityse nuo žemės ūkio iki draudimo, transporto, logistikos ir maisto pramonės. Jis buvo pagrobtas, kai įėjo į sporto klubą viename miesto viešbučių.

„Pradinė turima informacija rodo, kad jis buvo pagrobtas baltaodžių, atvažiavusių dviem automobiliais“, – žurnalistams sakė regiono gubernatorius Paulas Makonda. Jis pridūrė, kad „tokio pobūdžio incidentai čia yra naujiena“.

Dar es Salamo policijos viršininkas Lazaro Mambosasa (Lazaras Mombosasa) per spaudos konferenciją patvirtino, kad prie šio pagrobimo įtariami prisidėję užsieniečiai. Prieš įsodindami M. Dewji į automobilį jie „iššovė į orą“, pranešė jis.

Policijos pareigūnai ieško įtariamųjų ir jau suėmė kelis asmenis, nurodė policijos viršininkas.

M. Dewji gimė Tanzanijoje ir studijavo JAV Džordžtauno universitete. Nuo 2005 iki 2015 metų jis buvo Tanzanijos parlamento narys.

2013 metais M. Dewji tapo pirmuoju Tanzanijos piliečiu, papuošusiu žurnalo „Forbes“ viršelį. Dar po dviejų metų šis žurnalas paskelbė jį Afrikos metų žmogumi.

M. Dewji taip pat yra Tanzanijos futbolo klubo „Simba“ pagrindinis akcininkas.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus