Teisėsauga sulaikė tris asmenis, įtariamus didelių kiekių kanapių kontrabanda

Klaipėdos kriminalistai išaiškino ir sulaikė organizuotą nusikalstamą grupę, įtariamą didelių kiekių kanapių kontrabanda.

Kaip ketvirtadienį pranešė Klaipėdos apskrities policija, nustatyta, kad organizuotos grupės nariai per Vokietijos, Lenkijos bei Lietuvos valstybių sienas labai dideliais kiekiais į Lietuvą gabeno narkotinę medžiagą kanapes ir jas platino.

Policijos duomenimis, įtariamieji taip pat neteisėtai disponavo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis bei sprogmenimis, įtariama, kad jie rengėsi automatiniu šautuvu nužudyti Šiauliuose gyvenantį, su neteisėta narkotikų apyvarta siejamą asmenį.

Šių metų gegužės pradžioje Kalvarijos pasienio kontrolės punkte teisėsaugininkai sulaikė iš Vokietijos keleiviniu autobusu sugrįžusį, anksčiau ne kartą teistą plungiškį. Jo bagaže aptikti aštuoni paketai su daugiau nei 17 kilogramų narkotinės medžiagos – kanapių.

Tuo pat metu Prienų rajone ir Plungėje buvo sulaikyti kurjerio laukę nusikalstamos grupės lyderis ir jo bendrininkas.

Kratų pas sulaikytuosius metu rastos narkotinės medžiagos, kastetas, dvi granatos, automatinio ginklo dėtuvė. Taip pat aptikti, įtariama, Latvijoje pagrobtas automobilis ir Airijoje pavogtas motociklas.

Įtariamieji suimti.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus