Sveikata ir grožis

Tik madingiausias bordinis manikiūras: nagų dizainas, naujovės, foto

Su kuo jums asocijuojasi bordo spalva? Turbūt su skaniu vynu, svaiginančiu ir putojančiu, su sultingomis vyšniomis ir uogomis, dovanojančiomis mums krūvą vitaminų ir naudingų medžiagų, su vienu tendencingiausių atspalvių mados industrijos paletėje, kurį šiandien galima pamatyti kiekvienos ledi garderobe.

Asociacijų daug, juk bordo spalva tikrai ypatinga, gili, prabangi visose savo apraiškose.

Žinoma, ši spalva naudojama ir šiuolaikiniame nagų dizaine, kur bordinis manikiūras šiandien domina tiek jaunas merginas, tiek suaugusias ir brandžias moteris.

Jei jums patinka bordinis manikiūras, bordinio nagų dizaino naujovės, pristatytos mūsų albume, be abejonių jus suintriguos, sukels susižavėjimą, ir jūs tikrai panorėsite atkurti porą trejetą variantų ir ant savo nagučių.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page