Tik Vienas Iš Šių Kiaušinių Yra Sveikos Vištos. Žinai, Kuris?

Kai naudojate kiaušinius kepiniams, turbūt retai kada susimąstote, ar jie švieži, ar ne. Visgi yra keletas būdų, kaip galima patikrinti, ar kiaušinis atėjo iš sveikos vištos ir jį saugu naudoti gamyboje.

Dažniausiai matote kiaušinius su geltonu kiaušinio tryniu ir žmonės įpratę manyti, kad tai yra sveikos vištos kiaušinis. Jeigu jie pamatytų kitokios spalvos kiaušinio trynį, dauguma žmonių jį išmestų, galvodami, kad jis užterštas. Tad žmonės, paklausti, kokios spalvos turi būti kiaušinio trynys, dažniausiai atsako – geltonos. Visgi jeigu tu užaugai kaime ar tokioje vietoje, kur buvo auginamos vištos, atsakymas gali nustebinti.

Kiaušinio trynio spalva nurodo, kiek maistingų medžiagų višta yra gavusi. Nors geltona spalva yra gera, jūs norėtumėt pamatyti šviesiai oranžinę. Ši spalva reiškia, kad višta gavo reikiamų vitaminų ir maistingų medžiagų ir galėjo gyventi sveiką gyvenimą. Jeigu kiaušinio trynio spalva tamsi, tai gali reikšti, kad vištai trūko maistingų medžiagų, rašo yournationnews.com.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus