Laisvalaikis

Tingumas? Gobšumas? Laiko taupymas? Kam didelių gabaritų damos dviese užlipo ant mažo motorolerio?

Tą rytą Endriu Hanteris iš britų Darlingtono kaip įprastai važiavo į darbą furgonu, kai staiga pamatė kažką neįprasto. Laiko sustoti jis neturėjo, todėl teko truputį pažeisti KET ir filmuoti telefonu važiuojant. Bet video to vertas – internete kilo audringi debatai dėl pamatyto vaizdo su nevienareikšmėmis išvadomis.

O pamatė Endriu štai ką.

Paaiškinimas: didelis rausvas – tai antroji keleivė, kuri susirangė ant motorolerio grindų, ištiesusi kojas į priekį.

Stebėtina, tačiau mažytis motoroleris gana žvaliai vežė svorį ne pagal jo mastus ir net nedūmino. Endriu Hanteris sąžiningai prisipažino, kad neturi supratimo, kas tos moterys ir kodėl jos pasirinko tokį judėjimo būdą. Užtai naudotojai sugalvojo dešimtis versijų. Nuo proziškų, tokių kaip tingulys eiti pėsčiomis, iki egzotiškų – viena vairuoja, kita rodo kelią. Arba, gali būti, antrasis motoroleris netikėtai sugedo  ir draugė pasisiūlė pavežti? Mes irgi nežinome.

Viena paplitusių versijų tapo kartus priekaištas visai anglosaksų nacijai, esą, taip išstorėjote, kad ir paeiti nebegalite. Ir geriau taip, spraustis dviese ant mažo motorolerio, nei bandyti susigrąžinti formą ir vaikščioti pėsčiomis. O ką? Tam ir reikalinga technika!

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page
Close