To geriau nevilkėti: 6 aprangos detalės, kurios siurbia iš jūsų

Apranga padeda mums realizuoti save. Mūsų garderobą dažnai sudaro daugybė daiktų. Bet kartais nutinka taip, kad pamirštame rūbus, kuriuos jau turime.

Todėl kartais reikia atsikratyti nereikalingų daiktų. Štai keli daiktai, kuriems jūsų spintoje ne vieta. Jie visi tiesiog siurbia iš jūsų gyvenimo energiją.

Svetimi daiktai

Kiekvienas daiktas, kurį nešiojo žmogus, sugeria jo energiją ir „įrašo“ jo emocijas. Todėl bioenergetikai nerekomenduoja nešioti svetimų daiktų, ypač jeigu nepažįstate šeimininko. Galite užsitraukti nesėkmių ir ligų. Bet jeigu nenorite atsisakyti daikto, reikėtų jį išvalyti išskalbus druskos tirpale.

Mirusio žmogaus garderobas ir aprangos detalės

Šie daiktai neatneš laimės. Jie tik taps nesėkmių, barnių, sveikatos praradimo ir panašių dalykų priežastimi. Šeimos relikvijas ir brangakmenius reikėtų išvalyti švęstu vandeniu ir malda.

Daiktai, kurie siejasi su neigiamais išgyvenimais

Gyvenimas panašus į amerikietiškus kalnelius. Jis kupinas pakilimų ir kritimų. Jeigu pastebėjote, kad apsivilkus tam tikrą rūbą, jus pradeda persekioti nesėkmės, reikėtų jo atsikratyti. O štai daiktai, su kuriais išgyvenote laimingus gyvenimo momentus, atvirkščiai, gali tapti jūsų talismanu.

Nepatogi/netinkama avalynė

Kinų išmintis byloja, kad sveikata prasideda nuo kojų, todėl jeigu norite atrodyti jaunai ir jaustis sveikai, rinkitės kokybišką ir patogią avalynę. Nereikia avėti svetimos avalynės – manoma, kad taip einate ne savo gyvenimo keliu.

Spalvų gama

Kiekviename garderobe turi būti bazinių daiktų, tačiau nepamirškite, kad, be juodų ir baltų, turi būti ir kitokių spalvų rūbų. Prisiminkite, kad kiekviena spalva veikia žmogaus gyvenimą ir gali padėti tam tikru gyvenimo etapu. Tad nevenkite ryškių spalvų. Panardindami save į pilkus atspalvius tampate nematomi.

Suplyšę daiktai

Manoma, kad per suplyšusius rūbus prarandama gyvenimiška energija ir tampama lengvai pažeidžiamu. Tad geriau tokios aprangos neturėti.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus