Tragiška nepilnametės kelionė namo rytų Londone: buvo užpulta ir išprievartauta tris kartus

Rytų Londono policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl, kaip spėjama, narkotikais apsvaigintos nepilnametės, kuri eidama namo tris kartus iš skirtingų vyrų patyrė seksualinę prievartą.

17-metė mergina per valandą rytų Londone, Bethnal Green rajone, buvo užpulta tris kartus. Nepilnametė su draugais lankėsi klube, tačiau nusprendė viena grįžti namo. Incidentas įvyko rugsėjo 29 d. naktį, šiek tiek prieš vidurnaktį.

Pirmą kartą prie merginos seksualiai priekabiauta Cambridge Heath Road. Stebėjimo kameros užfiksavo, kaip merginą neša nepažįstamas vyras. Po šio užpuolimo pasimetė dalis merginos viršutinių drabužių.

Netrukus po vidurnakčio stebėjimo kameros užfiksavo merginą einančią Mint Street gatve. Merginą sekė barzdotas jaunas vyras su sportiniu dviračiu. Po kurio laiko vyras pasišalino, o kameros kitoje gatvės vietoje užfiksavo ištaršytus nepilnametės drabužius. Mergina toliau ėjo namų kryptimi.

Apie 00:45 val. Corfield Street mergina patyrė trečią užpuolimą. Detektyvai mano, kad šį kartą nepilnametė buvo išprievartauta dviejų arba trijų vyrų. Kameros užfiksavo nepažįstamus užpuolikus tarp stovinčių automobilių.

Aplinkoje nesiorientuojančią, sutrikusią, ant žemės tarp mašinų gulinčią merginą su išdarkytais drabužiais rado praeivis, kuris ir iškvietė pagalbą.

Policija mano, kad mergina buvo, jai nežinant, apsvaiginta. Šiuo metu atliekami toksikologiniai tyrimai.

Detektyvai įtaria, kad du iš trijų užpuolimų buvo labai rimti seksualiniai nusikaltimai, todėl išplatino įtariamųjų nuotraukas. Asmenys, turintys bet kokios informacijos apie incidentą, kviečiami nedelsiant susisiekti trumpuoju policijos numeriu 101.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus