Tragiški Likimai: Moterys, Kurių Gyvenimai Buvo Sugriauti, Po Apipylimo Rūgštimi

Užpuolimas su ketinimu nudeginti rūgštimi yra vienas labiausiai paplitusių ir tuo pačiu metu sunkiausių smurto formų. Po tokių išpuolių aukos visam gyvenimui lieka subjaurotu veidu, kuris visą likusį gyvenimą primena apie incidentą. Šiandien mes pakalbėsime apie tikras gražuoles, kurių likimą sugriovė skriaudikų pasikėsinimas.

Katie Piper

Katie nukentėjo nuo savo vaikino 2008 metais. Tada jai pavyko pradėti modelio karjerą, tačiau po traumų, po kurių mergina gavo III laipsnio nudegimus, prarado pusę ausies, vokų ir didžiosios nosies dalies, apie filmavimus reikėjo pamiršti.

Sunkiai buvo sužaloti ir svarbūs organai: stemplė, akys, burna ir liežuvis. Kai mergina buvo paguldyta į ligoninę, pirmą kartą Katie pamatę gydytojai, buvo sukrėsti: nei vienas iš darbuotojų niekada nebuvo galimybės susidūręs su tokiais baisiais sužalojimais.

Per trejus metus Katie išgyveno daugiau nei 80 operacijų, kuriomis buvo siekiama atkurti stemplės ir vidaus organų funkcijas, kad mergina galėtų normaliai valgyti ir gerti. Plastikos chirurgai taip pat padarė stebuklą, rekonstravus modelio veidą.

Gessica Notaro

Jos likimas tapo panašus į Katie: Gessica taip pat buvo modelis ir netgi laimėjo „Miss Italija 2007“ konkursą. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojom tuo metu, kai jos buvęs vaikinas nusprendė atkeršyti. Romanas truko neilgai, tačiau išsiskyrus, jaunuolis išdrįso padaryti tokį žiaurumą.

Kaip rezultatas – platūs cheminiai kūno ir akių nudegimai. Kas mėnesį Gessica yra priversta išleisti vaistams daugiau nei 800 eurų, kurie bent kaip padeda nuo skausmo. Neseniai Gessica pasirodė per televiziją, paaiškindama, kad tiesiog nori parodyti buvusiajam ką jis padarė.

Dana Vulin

Prieš 5 metus Dana tapo savo pažįstamo žmonos pavydo auka. Ilgą laiką moteris be pagrindo manė, kad mergina norėjo nuvilioti jos vyrą. Galiausiai ji apipylė Daną etilo spiritu ir padegė.

Po incidento Dana ilgai gulėjo komos būsenoje ir daugiau nei 2 metus turėjo vaikščioti su kauke. Pačios nelaimingosios teigimu, jos veidas buvo toks bjaurus, kad buvo baisu praeiti šalia veidrodžio. Ilgą laiką Dana dirbo dėl savęs, priimdama savo išvaizdą. Ir tik neseniai ji sugebėjo įveikti save ir nuimti kaukę, visam pasauliui parodžius save: nors ir randuota, tačiau “atsigavusią”.

Laxmi Shah

Ši grožuolė indė nukentėjo nuo atstumto kavalieriaus užpuolimo. Atstumtas vaikinas taip įsižeidė, kad ėmėsi kraštutinių priemonių, apipilęs moterį rūgštimi. Tada Laxmi buvo vos 15 metų, tačiau nepaisant „sugadintos“ išvaizdos, mergina pradėjo kovoti už savo teises ir netgi sugebėjo padaryti karjerą sudėtingame modelių versle.

Šiandien Laxmi yra Indijos drabužių prekės ženklo Viva N. Diva veidas. Dauguma reklamos kampanijų įrodo, kad pagrindinis dalykas – ne išvaizda, o sielos būsena. O Laxmi ir toliau aktyviai kovoja su tuo, kad  rūgšties pardavimas būtų apribotas, o už panašius nusikaltimus būtų baudžiama griežčiau.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus