Trečią pasaulio futbolo čempionato vietą iškovojo Belgija

Belgijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą paliks su aukščiausia šios šalies iškovota vieta istorijoje. Belgai 2:0 nugalėjo Anglijos rinktinę po Thomo Meunierio ir Edeno Hazardo įvarčių.

Belgai pirmavo jau ketvirtąją rungtynių minutę po Thomo Meunierio įvarčio. Puikų perdavimą iš kairiojo krašto atliko Naceras Chadli ir priešais vartus atsidūręs Th.Meunieris nukreipė kamuolį į vartus.

Gynėjas šiame čempionate įmušė pirmąjį įvartį, bet atliko dar du rezultatyvius perdavimus. Jokiam kitam gynėjui nepavyko to pasiekti šiame čempionate.

Be to, jis buvo jau dešimtas Belgijos rinktinės žaidėjas, įmušęs įvartį šiame čempionate.

Antrajame kėlinyje bene geriausią šansą išlyginti rezultatą turėjo Ericas Dieris. Jis permetė kamuolį per vartininką, bet kamuoliui į vartus patekti neleido jį išmušęs T.Alderweireldas.

82-ąją minutę Edenas Hazardas padvigubino belgų pranašumą. Puikų perdavimą atliko komandos draugą pamatęs Kevinas de Bruyne. Kamuolį gavęs E.Hazardas pranoko gynėją J.Stonesą ir įmušė į kairįjį vartų kampą.

Iki šiol geriausias Belgijos pasiekimas pasaulio čempionate buvo ketvirtoji vieta 1986 metais.

Pusfinaliai abiems komandoms baigėsi skaudžiai. Belgija tik 0:1 nusileido Prancūzijai, o Anglija po pratęsimo 1:2 nusileido Kroatijai.

Pasaulio futbolo čempionato finalas tarp Prancūzijos ir Kroatijos vyks sekmadienį 18 val.