Idomybes

Trumpi vasariniai kirpimai, kurie papuoš 50+ moteris

Naujas sezonas – naujas įvaizdis ir niekaip kitaip! Šiandien stilistai-kirpėjai supažindins mus su aktualiausiais kirpimais brandžioms 50+ damoms.

Pirmasis efektingo kirpimo variantas, kuris idealiai tiks karštam orui – tai stilingas ilgintas bobas. Šis modelis puikiai tiks gražuolėms , kurios trūksta apimties ties šaknimis. Kad kirpimas atrodytų išbaigtas, lieka jį papildyti ilgintais asimetriškais kirpčiais.

Trumpintas bob kirpimo variantas brandžioms damoms atrodo maksimaliai stilingai ir šiuolaikiškai.

Jį mėgsta gražuolės plonais plaukais, kurios siekia sukurti maksimaliai efektingą apimtį nors ir ne tankiems plaukams. Tendencingi ne tik trumpi kirpimai, bet dar ir kirpčiai, kurie idealiai tinka 50+ moterims.

Stilistai-kirpėjai atkreipia mūsų su jumis dėmesį į prabangius kirpčius „užuolaidėlę“, asimetrišką modelį, ilgintus kirpčius, o taip pat lygų modelį su gradavimu. Kaip parodė praktika, damos su kirpčiais atrodo jaunesnės.

2022 vasarą galima drąsiai galvoti apie dar vieną sėkmingą kirpimą – kare. Šio modelio interpretacijų pakankamai daug, kiekviena šiuolaikiška dama galės be didelio vargo rasti sau nepriekaištingą variantą.

Idealus variantas vyresnėms damoms bus kare su ilgintomis priekinėmis sruogomis, jos puikiai lieknina ir prideda tam tikros gracijos bei subtilumo.

Efektingas ilgintas kare padės atrodyti brangiai ir jaunatviškai.

Daugiasluoksniai kirpimai irgi įeina į paklausiausių modelių, kuriuos dažniausiai renkasi 50+ madistės, sąrašą.ї

Dėl gradavimo per visą ilgį plaukai įgauna gražią natūralią apimtį, kurios kūrimui neprireiks formavimo priemonių ir specialių šukų.

Jūs tik pasigrožėkite, koks įvairus ir stilingas gali būti piksi kirpimas. Jis gali atrodyti ne tik įžūliai, bet ir moteriškai bei elegantiškai dėl ilgintų sruogų ant viršugalvio ir prie veido.

Stilistai-kirpėjai šį sezoną siūlo papildyti piksi kirpimą asimetriškais ilgais kirpčiais, išskustais smilkiniais ir pakaušiu. O štai filiravimo dėka piksi kirpime plaukai atrodo maksimaliai tankiai.

Kokį trumpo kirpimo modelį jūs renkatės jau ne pirmą kartą? Rašykite savo atsakymus komentaruose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page