Idomybes

Tyrinėjimai atskleidė, kad malda teigiamai veikia jūsų organizmą

Tai, kad giedant psalmes šventovėje žmogus jaučia ramybę, dvasinį palengvėjimą, jums pasakys dauguma tikinčiųjų.

Moksliškai patvirtinti gydantį maldos ir ramybės poveikį žmogaus organizmui nusprendė Michailas Lazorikas iš Užgorodo. Ir po to patentavo savo tyrinėjimų rezultatus.

Michailas Lazorikas – medicinos mokslų kandidatas, Nacionalinio Užgorodo universiteto fakultetinės terapijos katedros docentas, nusipelnęs Ukrainos išradėjas, homeopatas.

Jis patentavo 166 išradimus, prie kai kurių jų dirbo su savo studentais, kurie yra daugelio darbų bendraautoriai.

Idėja tirti maldos įtaką kraujui Michailui Ivanovičiui kilo prieš 15 metų, juk jis irgi tikintis žmogus, vaikšto į cerkvę.

Jis jau atliko gydomųjų vonių įtaką kraujui. Todėl susidomėjo: ar keičiasi kraujo struktūra maldos metu?

Kartu su studentais ėmėsi darbo. Dvasininkų nusprendė neįtraukti, kad jų nepaliestų abejonės gydomąja maldos reikšme.

Dalyvauti eksperimente sutiko 15 vyrų ir moterų, kurie iškėlė sąlygą – neviešinti jų pavardžių. Tai buvo teisininkai, medikai ir žmonės be jokio išsilavinimo. Pacientai sirgo ateroskleroze, hepatitu B, širdies patologijomis ir kitais susirgimais.

Reikia pažymėti, kad tyrimas nebuvo atliekamas visai grupei tuo pačiu metu, juk vieno žmogaus kraujo analizė atima nemažai laiko.

Prieš bandymus mokslininkai ėmė kapiliarinį ir veninį kraują, atliko analizę. Paskui ligonis ( ar kas nors iš jo pažįstamų) meldėsi 15-20 minučių arba mintinai, arba iš maldaknygės. Po to vėl atliko veninio ir kapiliarinio kraujo analizę.

„Jau pirmojo paciento rezultatai smarkiai nustebino! – pasakoja Michailas Lazorikas. – Vyras vos išgyveno avarijoje, kurioje žuvo jo brolis.

Turėjo osteomielitą (kojų kaulų pūliavimas). Kai sulygino jo kraujo rodiklius prieš ir po maldos, pasirodė, kad vieno iš fagocitozės rodiklių lygis buvo 6 (!) kartus žemesnis, nei iki eksperimento! Pas kitus vyrus – 3 kartus žemesnis, pas moteris mažiau, juk jos emocingesnės.

Kai sulygino tyrimų rezultatus, paaiškėjo, kad malda turi stiprų efektą. Tai paaiškinama tuo, kad uždegiminio proceso metu vystosi agresija prieš sukėlėją, o malda veikia raminančiai.

Savo tyrimais mes patvirtinome, kad malda – tai ne opiumas liaudžiai. Kai ji kalbama, garso virpesiai veikia žmogaus organizmą ir sukelia kraujo rodiklių pokyčius. Todėl, kad maldos metu mes įjungiame sąmonę, akis, klausą ir kalbos aparatą“.

Nuostabu, tiesa?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page