„Uber“ penkiolikai mėnesių atgavo licenciją Londone

Pavėžėjimo paslaugų bendrovė „Uber“ laimėjo teismo bylą bei penkiolikai mėnesių atgavo teisę teikti paslaugas Londone.

Jungtinės Karalystės sostinės transporto tarnyba amerikiečių bendrovės veiklos licenciją „saugumo sumetimais“ atėmė praėjusių metų rugsėjį, bet „Uber“ sprendimą apskundė. Apeliacijos nagrinėjimo metu bendrovei buvo leista toliau vykdyti veiklą mieste.

„Uber“ advokatams pavyko įtikinti bylą nagrinėjusius teisėjus, kad bendrovė pasikeitė.

„Bendrovė pateikė įrodymus, kad ji tapo tvarkinga ir tinkama įmone“, – verdikte skelbė teisėja Emma Arbuthnot (Ema Arbutnot).

Teisėja pritarė praėjusiais metais priimtam transporto tarnybos sprendimui atimti „Uber“ licenciją, bet pridūrė, kad sprendimas leisti bendrovei toliau veikti Londone buvo priimtas atsižvelgus į valdymo pokyčius, kurie buvo atlikti per pastaruosius metus.

E. Arbuthnot teigia, jog trumpesnė 15-os mėnesių licencija leis tarnybai „Transport for London“ (TfL) pamatyti, ar bendrovė išties išsprendė savo problemas.

Tuo tarpu Londono meras Sadiqas Khanas (Sadikas Chanas) pabrėžė, kad „Uber“ šiuo metu yra „paleisti lygtinai“.

„Po daugybės prastos veiklos metų Londone „Uber“ pripažino, kad TfL sprendimas atimti veiklos licenciją buvo visiškai pagrįstas. Jų 15-os mėnesių licencija turi aiškiai išdėstytas sąlygas, kurias TfL atidžiai stebės ir sieks užtikrinti jų vykdymą“, – sakė S. Khanas.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus