Idomybes

Ukrainietė, ištekėjusi už afrikiečio, padovanojo jam nuostabias dukreles

Kartais mes viso savo gyvenimo meilę sutinkame netikėčiausioje vietoje. Orfejus atvyko mokytis į Charkovą iš Angolos ir čia susipažino su Anisa, kurią draugai vadino Ania.

Jaunuoliai atsidūrė vienoje grupėje ir Orfejus iškart pastebėjo žavią grupiokę. Jis pirmas parašė jai žinutę ir jie pradėjo bendrauti. Po kurio laiko Orfejus nusprendė surizikuoti ir pakviesti merginą į pasimatymą. Tačiau Ania atsisakė. Tačiau visai ne todėl, kad vaikinas jai nepatiko.

„Jis man patiko ir net labai. Bet aš paprasčiausiai bijojau užmegzti su juo rimtus santykius. Maniau, kai tik jis baigs universitetą, išskris į savo Afriką ir pamirš mane. O aš čia kankinsiuosi“. Tačiau Orfejus buvo ne iš tų, kurie taip paprastai pasiduoda. Jis toliau intensyviai stengėsi ir galiausiai Ania sutiko eiti į pasimatymą.

Dar po 7 mėnesių Ania sužinojo, kad laukiasi. Orfejus beprotiškai apsidžiaugė šia naujiena ir iškart pasipiršo mylimajai. Anios tėvai į santuoką su kavalieriumi iš Angolos iš pradžių žvelgė įtariai, tačiau artimiau pažinę vaikiną suprato, kad dukrai jis – geriausias pasirinkimas. Vestuves atšventė Ukrainoje, po to Ania ir Orfejus išvyko į Angolą. Vaikino tėvai labai džiaugėsi gražuole nuotaka.

Dabar jaunieji gyvena laimingoje santuokoje ir augina dvi žavias mažyles.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page