Idomybes

Vaikinui 24 valandas darė ant nugaros didžiulę tatuiruotę su mylimosios atvaizdu

Galima įvairiai demonstruoti savo meilę merginai. Taip, pavyzdžiui, 22-ejų metų vietnamietis Truog Lam prieš vestuves nusprendė …pasidaryti per visą nugarą savo nuotakos portretą-tatuiruotę.

Kad būtų padarytas visas atvaizdas, vaikinui teko iškentėti 3 seansus pas tatoo meistrą, o iš viso tai truko 24 valandas. Už piešinį vaikinas paklojo 10 milijonų dongų (apie 425 dolerius).

Luong Tran – mergina, o dabar jau ir Truongo žmona nustebo ir susižavėjo, pamačiusi savo portretą ant mylimojo nugaros. Ji mano, kad tai puikus meilės įrodymas.

Beje, vaikinas jau turi dvi tatuiruotes: vienoje – Luong Tran vardas, kitoje – jos gimimo data. Mergina taip pat turi tatuiruotę mylimojo garbei.

Tiesa, kai Truong publikavo savo nugaros fotografiją socialiniuose tinkluose, dauguma jo draugų iškritikavo idėją su tatuiruote, laikydami tai vaikiškumu.

Pats vietnamietis nesigaili savo poelgio. Jo žodžiais tariant, jis taip pademonstravo, kad mylės Luong vis gyvenimą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page