Patarimai

Vizažistų lūpų dažymo paslaptys

Patrauklumas gana subjektyvi sąvoka, kiekvienas priima jį individualiai. Būtent todėl neegzistuoja aiškių makiažo kūrimo taisyklių, yra tam tikra technika ir kosmetikos produktų naudojimo metodai.

Svarbiausia rezultatas, tačiau technologijos ignoruoti neverta. Pažeisdamos neginčijamas tiesas, vizažu galime ne šiaip sunaikinti natūralų grožį, bet ir pasendinti išvaizdą.

Lūpų dažai užbaigia įvaizdį, išdėlioja akcentus ir prideda jam sodrumo. Keli specialistų patarimai, kaip
idealiai padažyti lūpas.

Toninis pagrindas

Kad priemonė teptųsi lygiai, ilgai laikytųsi ir neišsitepliotų, lūpos padengiamos toniniu pagrindu. Paskirstant toną veide nepraleidžiamas nė vienas plotelis, ir lengvas sluoksnis užtepamas ant lūpų. Tam tikslui tiks pudra, bet jei oda nepakankamai sudrėkinta, geriau naudoti higieninį balzamą. Jis drėkina ir maitina epidermį, o taip pat padeda atsikratyti trūkinėjimo. Be to, pardavime yra specialūs toniniai produktai sauso tipo odai, jų poveikis pakankamai rezultatyvus.

Kontūras

Būtina lūpas apvesti kontūru, svarbiausia naudoti vienu tonu tamsesnį pieštuką, nei natūrali spalva. Ryškus ir pastebimas kontūravimas nebepopuliarus jau nuo praeito amžiaus, neverta akcentuoti dėmesio tokios detalės pagalba. Be to, jis vizualiai mažina apimtį ir lūpų dydį ir atrodo nevykusiai.

Lūpų dažus tepti teptuku ar šepetėliu

Geriausia neleisti sąveikauti odai ir kosmetikos priemonei. Esant kontaktui bakterijos nuo kūno paviršiaus patenka ant dekoratyvinės kosmetikos, o naudojant sekantį kartą grįžta ant epidermio didesniu kiekiu. Be to, teptukas leidžia nudažyti lūpas tolygiau, paskirstydamas produktą plonu sluoksniu.

Būtinas kruopštumas ir atsargumas, naudojant raudonus, bordo ir rudus lūpų dažus. Jie akcentuoja dėmesį, bet gali lengvai sukelti negatyvų efektą.

Profesionalo patarimai padės nedaryti klaidų kuriant vizažą ir visada atrodyti gaiviai bei prabangiai.

Related Articles

You cannot copy content of this page