Vos viena auksinė taisyklė, ir tavo rūbai visada tau tiks pagal figūrą

Kai kažkas randasi kuo arčiau aukso pjūvio, tuo patrauklesnis jis mums atrodo. Dailininkai ir skulptoriai intuityviai naudojo aukso pjūvį ilgą laiką iki tol, kol jis gavo savo pavadinimą. Kalbant apie madą ir moters įvaizdį, tai viršutinės ir apatinės  kūno dalies santykis 1:2 atrodo žymiai gražiau, nei 1:1.

Jau seniai ne paslaptis, kad būtent kojų ilgis yra patrauklumo indikatorius. Tyrėjų duomenimis, šis dėsningumas plinta ir tarp stipriosios lyties atstovų. Todėl reikia rinktis sukneles su šiek tiek paaukštinta liemens linija, o palaidines ir įvairius topus, megztinius geriau sukišti į kelnes ar sijonus.

Jei santykinai padalintume moterį į 3 lygias dalis, tai 2/3 turi tekti apačiai, o 1/3 – viršui. Nepriklausomai nuo tavo dydžio, kelnių, sijono ar suknelės ilgio, „trečiosios taisyklė“ padės atrodyti sėkmingiausiai.

Reikia pažymėti, kad nebūtina rinktis sijonus ir kelnes su aukštu liemeniu. Sukurti idealias proporcijas galima ir švarko ar diržo pagalba. Taip pat atsižvelk, jeigu tu teiki pirmenybę pailgintiems švarkams, tai geriau palikti juos atsegtus ar tiesiog užsimesti ant pečių. Derinyje turi būti viena linija, kuri vizualiai skiria tavo figūrą į 1/3 ir 2/3: diržas, perėjimas tarp kelnių ir palaidinės, megztinio, siūlė ar drapiruotė.

Tai jums tikrai patiks!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus