Idomybes

Vyras išpildė velionės žmonos svajonę. Jis pastatė centrą ypatingiems vaikučiams!

Roris Fikas – kantri stiliaus dainininkas. Ir praeitais metais jis neteko mylimos žmonos, kurią labai greitai pražudė vėžys. Ji nespėjo palikti jam paskutinio prašymo, tačiau Roris įsitikinęs, kad sutuoktinė norėtų, jog jų dukra mokytųsi atskiroje namų mokykloje. Tam yra kelios svarios priežastys ir mes susidomėjome, kaip mylintis tėtis atliko mažą žygdarbį.

Trimetė Indiana – mergaitė su ypatingais poreikiais dėl įgimtų negalavimų. Ir paprastoje mokykloje ji tiesiog jaus diskomfortą. Be to, artimiausia tokia įstaiga randasi už valandos kelio nuo jų fermos, todėl viskas klostėsi taip, kad jai nusimatė gauti namų mokymą. Tačiau vargu ar velionė sutuoktinė pritartų vaiko izoliacijai – ji norėtų, kad Indiana pirmiausia išaugtų geru žmogumi, o ne šiaip vaiku su diplomu. Ir tada Roris nusprendė: aš pastatysiu savo mokyklą čia, Indianai ir visiems apylinkės vaikučiams.

Kai idėja buvo paviešinta, ji netikėtai gavo didžiulį atgarsį. Draugai, giminaičiai, tiesiog kaimynai – visi užsidegė idėja, kad tarp fermų atsirastų sava mokykla. Ir vieną gražų rytą naujoje statybų aikštelėje susirinko pusšimtis žmonių su instrumentais ir degančiomis akimis. Darbas užvirė!

Mokykla – tai tik iškaba, o iš tiesų Roris sumanė pastatyti pilnavertį vaikų ugdymo kompleksą. Čia bus savas sodas, lysvės su daržovėmis, vištidė, tvenkinys ir žaidimų bei sporto aikštelės. Vaikai ne tik „zubrins“ algebrą su fizika, bet ir prižiūrės gyvūnus, pratinsis dirbti ir megzti tarpusavio santykius. Žymiai geriau, nei ryti dulkes ir trinti kelnes valstybinėje įstaigoje.

Yra ir dar vienas argumentas: šiuolaikiniame pasaulyje jau nepriimta versti vaikus dirbti nuo mažų dienų.

Bet ką daryti tėvams fermeriams, jei reikia plėšytis tarp ūkio ir atžalos priežiūros? Į šią mokyklą eis vaikai iš visų aplinkinių fermų jau nuo 3 metų amžiaus. Ir nors jų dabar vos 10, kaip sakoma, tai tik pradžia. Kas žino, gal mažoji Indiana užaugs ir pati taps šios mokyklos mokytoja?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page