Idomybes

Vyras padėkojo žmonai ir pripažino, kad būti mama – sunkiau, nei dirbti darbe

Daugelis žmonių priima darbą kaip kompromisą, taip sakant, aš atiduodu jėgas ir gaištu laiką, o mainais gaunu algą, todėl viskas teisinga. O tie, kurie visą dieną sėdi namie, tokie kaip motinos dekrete, jie juk nieko iš esmės  ir nedaro. Kažkaip nesąžininga.

Lygiai taip pat galvojo ir jaunas tajų vyriškis, naujai iškeptas tėvas, kol kartą neperžiūrėjo įrašų iš stebėjimo kameros. Po to taip susiprato, kad parašė viešą padėkos laišką.

Reikia daug dirbti, kad išmaitintų šeimą, juk atsiradus mažyliui išlaidos kolosaliai išaugo. Žmona niekada jam nepriekaištavo ir tai tik kurstė nepasitenkinimo liepsnelę. Aš visą dieną plušu, o jie namie tiesiog žaidžia ir miega. Kur teisybė?

Bet paskui, patyrusių kolegų patartas, jis namuose  įrengė vaizdo stebėjimo sistemą ir ėmė peržiūrinėti jos kadrus. Ir su nustebimu suprato, kad žmona nė 20 minučių nesėdi be darbo, visą laiką užsiimdama su vaiku, atlikdama įvairius darbus ir aplamai. Tai jam padarė tokį įspūdį, kad jis padarė koliažą iš ekranvaizdžių ir patalpino socialiniame tinkle.

Prie paveikslėlio vyras pridėjo tokį tekstą:

„Žmonės, kurie išeina į darbą, skundžiasi, kad jaučiasi išsekę, kai grįžta namo. Jie mano, kad jų žmonoms lengviau arba jos nieko nedaro namuose.  Pakeiskite savo mąstymą, todėl kad rūpintis vaiku namie nelengva. Aš manau, kad mūsų darbas lauke net ne toks varginantis, kaip pas mūsų žmonas“.

Jo publikacija akimirksniu išplito kaip virusas. Daugelis prisipažino, kad irgi laikė save „nuskriaustais“, supratimo neturėdami, kaip triūsia jų artimieji.

Vyras prisiekė sekantį mėnesį dirbti dar daugiau ir uždirbti pinigų auklės paslaugoms, kad padovanotų žmonai keletą išeiginių. Ji tikrai to nusipelnė!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page