Idomybes

Vyras šaldytuve pastatė seifą šokoladukams ir žmonos pasipiktinimui nėra ribų!

Tikra meilė gali nuversti kalnus, bet ji neplinta valgant kartu. Tai suprato viena mergina, kai jos vyras ėmėsi kraštutinių priemonių, kad neleistų jai suvalgyti visų šokoladukų namuose.

Steisės Lov postas, kuriuo ji sukėlė skandalą visame internete, pasklido kaip virusas. Ir privertė susimąstyti apie tai, kas iš tiesų svarbu šeimyniniuose santykiuose.

Kartą paryčiais, kai vyras Deivas išėjo į darbą, Steisė atidarė šaldytuvą ir pamatė ten tai.

Visi šokoladukai, kurių ji nespėjo suvalgyti vakar, gulėjo keistame permatomame seife. Su kodine spyna!

Susirūpinusi ir įpykusi, negalėdama pasiimti skanėstų, mergina ėmėsi aiškintis. Paaiškėjo, kad tai toks specialus daiktas, kurį deda į šaldytuvą, kad laikytų ten greitai gendančius produktus neprieinamus kitiems.

Tai tvirta dėžė, jos nesudaužysi šiaip sau, bet ji praleidžia šaltį. Plius skaitmeninis kodas – jį atrasti išeis mažiausiai kelios valandos.

Paprastai tokius seifus naudoja, norėdami paslėpti nuo vaikų ką nors pavojinga, pavyzdžiui, aštrų padažą, saugoti vaistus arba…kam nors padėti sulieknėti, paliekant skanėstus matomus, tačiau nepasiekiamus!

Steisės nepasitenkinimas buvo beribis ir ji tuoj pat išliejo jį socialiniuose tinkluose.

Citata:

„Tai štai, tai įvyko! Jūs perkate namą kartu, norite susilaukti vaiko kartu, planuojate vestuves ir sukate lizdelį, ir staiga nutinka tai! Vyras Deivas eina ir perka prakeiktą seifą-šaldytuvą, todėl kad jis kvailys ir nenori dalytis savo šokoladu su manim! Kas nors jį pateisina? Žinoma, tai priežastis skirtis, taip? ! Niekšas.“

Reikia patikslinti svarbų momentą – ne taip senai Steisė pastojo. Jie su Deivu tikrai įsirenginėja namą ir laukiasi vaiko, tipiška mylinti pora. Deivas nėra saldumynų mėgėjas ir ne egoistas, tiesiog gydytojai rekomendavo būsimai mamai sudaryti racioną ne tik iš šokoladukų, bet hormonai kalba už save ir susidoroti su pagundomis ne Steisės jėgoms. Vyras suprato, kad įkalbinėjimai beprasmiai, ir ryžosi radikalioms priemonėms.

Seifo kodo Deivas žmonai taip ir nepasakė, bet patikslino – jei jį išlauši, nupirksiu naują. Ir tai privertė merginą rimtai susimąstyti. Apie ką ji ir parašė papildydama postą.

Related Articles

You cannot copy content of this page