Vyriausioji Lietuvos ragana: 2018 metai bus pažymėti labai didele nelaime

TV3 žinios pasidomėjo, ką visiems mums ir tiems, nuo ko mūsų gyvenimai priklauso, kitais metais prognozuoja Lietuvos raganos ir jų būrimo įrankiai. Prognozės įvairios – tai ir galima didelė grėsmė, ir naujas stiprus veikėjas politinėje arenoje, konkurentas premjerui Skverneliui. Kas dar mūsų laukia pamažėl atitipenančiais Geltonojo šuns metais, bando nuspėti Lietuvos raganų ragana tituluojama Vilija Lobačiuvienė. O tikėti tokiaIs dalykais ar ne, spręskite patys…

Vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Vilija Lobačiuvienė imasi kortų. Kokie gi bus tie ateinantys Geltonojo žemės šuns metai.

„Sėkmingesni žmonėms, kurie nesitiki lengvos pergalės, tai yra labai kryptingų, labai pareigingų, labai atsakingų žmonių metai. Sėkmė turėtų labiau lydėti ne tiek jausmų srityje, kiek turėtų lydėti ten, kur kuriama materija, socialiniai dalykai. Aktyviam žmogui, kryptingai nusiteikusiam, gali būti sėkmingi, bet jeigu žmogus galvos, kad kažkaip aš čia darysiu, nepadarysiu, kažkoks stebuklas netyčia nukris, tai gali nukrist tiktai vėzdas per galvą“, – sako vyriausioji Lietuvos ragana Vilija Lobačiuvienė.

Ateinantys metai turėtų būti ypač sėkmingi šeimoms

„Labai palankūs šeimyniniam verslui, šeimai, išlikimui, tautai kaip šeimai. Šiems metams būtų patarimas – kurti šeimą, išsaugoti šeimą. Galų gale 2018 metai, pats paskutinis skaičius aštunkė yra begalybės. Begalybė reiškia ir atsikartojimą. Tai yra tikimybė, kad galim netgi susigrąžinti prarastą žmogų. jausmus, šeimą, pridedant, būtent pridedant pastangų. Pastangos tokios, ne kad aš nubėgau pas būrėją ir sakau – grąžinkit žmoną, vyrą į namus, kaip pašto perlaidą, bet pastangos tokios, kad žmogus pats turi pasikeisti, kad grįžęs žmogus rastų tokį žmogų, kokio norėtų“, – kalbėjo V. Lobačiuvienė.

Tačiau kokie metai bus Lietuvai bendrąja prasme? Pasak Vilijos Lobačiuvienės, ateinančiais metais klosim pamatą, kuris mūsų šaliai bus svarbus.

„Pagrindinis pasergėjimas nuo karštakošiškumo. Karštakošiškumas, kuris gali pereiti į agresiją. Tai – beatodairiškas siekimas įrodyti savo tiesą, pakenks mums, o ypač Lietuvai“, – sako ji.

Seime – ambicijų žaidimas

Tačiau bene ryškiausias bruožas kitais metais mūsų politikoje bus žaidimas dėl ambicijų. Netgi esą ne dėl turto ar net politinio įsitvirtinimo – dominuos noras bet kokia kaina įrodyti savo tiesą. „Kada pati Lietuva nerūpi politikams, rūpi ambicijos.

Tai yra toks fanatizmas – aš atėjau ir aš pasakiau. Bus dabar taip – negersi, nevalgysi, nedarysi, ne ne ne. Aš pasakiau. Pilstymai iš tuščio į kiaurą tiek sustiprės, kad kaip sakau, bus ginčai – pradeda įsitikinimai, baigia ambicijos, kurios užmiršta netgi ginčo pradžią“, – mano ji.

Neatmestina, kad kartais tai bus daroma ir sąmoningai. Šuns metais, vaizdžiai aiškina kortas Vilija Lobačiuvienė, Lietuvoje bus daug lojančių, ir nors banda didelė – bus pakrikusi, be vedlio. Kur kiekvienas manys, kad būtent jis žino, kaip turi būti geriausiai.

„Todėl tų partijų skilimas arba senųjų partijų žlugimas beveik visų yra totalus, bet naujų atsiradimas, vėlgi bus šunų daug galvų. Atsiras lojančių, išliks metų pabaigoj mažai, bet atsiras daug naujų, iki šio nežinomų lyderių.

Lietuvai būdingas bus tų pjautynių panašiai iki pusės metų, iki spalio mėnesio, žiūrėjau ta banga panašiai tokia pjautynių, kai dėl kaulo, kur niekam neatiteks tas kaulas. Dėl to kaulo pjautynės tai bus pats nemaloniausias dalykas“, – būrė ji.

O kaip mūsų dabartiniai lyderiai ir galimi kandidatai į prezidentus? Kortos sako, kad šitoje konkurencinėje kovoje atsiras dar vienas, naujas žmogus, kurio mes dabar gal nelabai ir žinom.

„Tarp Skvernelio ir Matijošaičio atsiras tikrai dar vienas žmogus, kuris dėmesį nukreips labai stipriai į save“, – mano ragana. Kas jis, esą kol kas nusakyti sudėtinga, tad pažiūrėkim, kas krenta premjerui Skverneliui.

„Jo pozicijos iš tikrųjų pakankamai stiprios“, – pripažįsta ji. O apie Matijošaičio ėjimą į prezidentus kortos, matyt, nelabai ką rodo.

Laukia didžiulė nelaimė

Tačiau ne tik tokias prognozes kitiems metams mato ponia Vilija.

„Jau čia be kortų manęs visą laiką nepalieka vizija, kad 2018 metai gali būti pažymėti labai didele nelaime, katastrofa, kuri palies mus visus. Nes savo vizijose matau bėgančius žmones besigelbstinčius, išsigandusius. Nesakyčiau, kad tai nuo mūsų priklausantys dalykai, galbūt išprovokuoti, pasekmė.

Galbūt 2018 metai bus nuspalvinti kažkokia didele bėda ar nelaime, kuri mus visus labiau suvienys ir sujungs“, – prognozavo moteris. Ir tai – ne apie karą, Čia labiau stichija arba nelaimė, susijusi su žmogaus veiklos padariniais.

Tad belieka tikėtis, kad ne visos prognozės išsipildys, ir žinoti, kad tai tėra spėjimai, į kuriuos galima žiūrėti kaip į žaidimą. Ir nelaukiant stebuklų patiems imti kurti savo gyvenimą, o tada ir Šuns metai padės.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus