Gyvūnai

Vyriškis išgelbėjo nuo žūties hipopotamą, o gyvūnas atsilygino jam didžiule meile

Prieš 18 metų vienas vyras iš PAR, pavarde Žuberas, išgelbėjo mažą hipopotamą. Mažylis buvo vienas ant upės kranto, mamos šalia nebuvo. Galbūt suaugęs gyvūnas žuvo potvynio metu, kuris neseniai buvo šiame rajone.

Vyriškis suprato, kad jauniklis vienas neišgyvens, ir pasiėmė jį. Mažylis pasirodė esanti mergaitė, jai davė Džesikos vardą.

Hipopotamas apsigyveno gelbėtojo namuose, jį apsupo meile ir rūpesčiu. Kai gyvūnas užaugo, Žuberai paleido jį į laukinę gamtą. Dabar Džesika gyvena kaimynystėje toje pačioje upėje.

Tačiau ji negali pamiršti savo žmogiškosios šeimos ir kasdien ateina pas savo gelbėtoją į svečius. Ten ji, kaip ir anksčiau, žiūri televizorių  ir geria mėgstamą arbatą, kurią užpliko specialiai jai.

Hipopotamas nebijo nepažįstamų, mielai ima iš jų maistą ir net leidžia paglostyti galvą.

Kalbos apie šį nuostabų gyvūną pasklido toli už vietovės, kur gyvena Žuberų šeimyna, ribų. Dėka rengiamų turų turistai dabar gali atvažiuoti patys ir pažiūrėti į Džesiką bei pabendrauti su jos gelbėtoju.

Gyvūnas tapo toks populiarus, kad apie jį net spėjo nufilmuoti apie 150 dokumentinių filmų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page