Gyvūnai

Žavi katytė su 4 ausytėmis užkariauja socialinius tinklus

Katė Midas dar kačiukas, tačiau jau išgarsėjo socialiniuose tinkluose. Priežastis matoma plika akimi – prieš įprastas ausis pas ją puikuojasi pora papildomų ausyčių. Ir tai tik pradžia!

Susipažinkite, katytė Midas. Taip, ji turi 4 ausis.

Midas atėjo į pasaulį prieš kelis mėnesius turkų Dosemečių šeimos, kuri ir pasiėmė kačiuką, kaimyno sode. Jos kilmė miglota, kadangi motina-katė aiškiai iš gatvės, valkataujanti, tačiau veterinaras absoliučiai įsitikinęs, kad Midas priklauso rusų mėlynųjų veislei. Jos broliai ir sesės normalūs, o ji – štai tokia.

Su klausa Midas viskas tvarkoje.

Kai Midas dar truputį paaugs, ją siųs pilnai medicininei apžiūrai, įskaitant DNR tyrimą. Yra pagrįstų įtarimų, kad vien dvigubomis ausimis mutacijų rinkinys neapsiriboja, todėl geriau sužinoti anksčiau. Kol kas ji linksma, aktyvi jauna katytė be nukrypimų.

Visą dieną miega, visą naktį išdykauja

Midas mėgsta žaisti su verpalais, su kuriais dirba jos šeimininkė, ir pastoviai gviešiasi nutempti kamuoliuką ir paslėpti kuo toliau. Tačiau jos chuliganizmui kelią užkerta du auksaspalviai retriveriai Siuzi ir Zeino. Jie geriausi katytės draugai.

Maža piktadarė.

Keturausė katė pasirodė socialiniuose tinkluose vos prieš porą savaičių.

Tačiau ji jau populiari ir jos šlovė plečiasi.

Štai toks gamtos pokštas, gana simpatiškas ir žavus. Palinkėkime jai sveikatos ir sėkmės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page