Gyvūnai

Žavi šinšila dievina, kai ją šukuoja šepetėliu

Turbūt tai pats geriausias ir mieliausias savaitės video. Baltas žvėrelis, pagrindinė video herojė, tai šinšila vardu Omoči.

Iš japonų kalbos tai galima išversti kaip „ryžių pyragėlis“. Skirtingai nuo daugumos gentainių, Omoči ne šiaip mėgsta, kai ją šukuoja, tai privalomas kasdienis ritualas, kuris atneša laimės ir jai, ir šeimininkei.

Viskas prasidėjo Omoči vaikystėje, kai šeimininkė Kaori Močizuki mokėsi augintinio priežiūros. Ji sužinojo, kad šinšilos kailis labai tankus. Iš vienos pusės tai pliusas – jis minkštas ir šiltas. Iš kitos –  didelis minusas, kadangi iššukuoti tampa problematiška, o švarą palaikyti reikia. Tačiau pasirodė, kad Omoči tiesiog dievina, kai ją šukuoja, ar pirštu, ar  specialiu šepetėliu. Ne, šepetėliu net geriau – šinšila pasiruošusi atkišti įvairias kūno dalis, kad pašukuotų. Ir Kaori niekada nepavargsta to daryti!

Jei yra pasaulyje  laimė šinšiloms, tai štai ji!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page