Idomybes

Žmona prisipažino vyrui, kad buvo neištikima su jo broliu. Vyro atsakymas buvo stulbinantis!

Aš rašau tau šį laišką, kad pasakyčiau, jog palieku tave. Aš buvau puiki žmona visus šiuos 7 metus ir mainais negavau nieko. Pastarosios dvi savaitės buvo tikra kankynė, tačiau paskutinis lašas buvo tavo viršininko skambutis, kai jis pasakė, kad tu išėjai iš darbo.

Praeitą savaitę tu grįžai namo ir nepastebėjai nei mano manikiūro, nei naujos šukuosenos. Nieko.

Tu nepastebėjai, kad aš paruošiau vakarienei tavo mėgstamiausią patiekalą ir nusipirkau naują peniuarą.

Tu pavalgei lygiai per 2 minutes, pažiūrėjai futbolą ir nuėjai miegoti.

Tu nustojai sakyti, kad myli mane; tu net neprisilieti prie manęs. Aš nežinau, ar tu tikrai manęs nebemyli, ar apsimeti, tačiau aš išeinu.

P.S. Jei norėsi mane rasti, tiesiog žinok, kad mes su tavo broliu išvykome į Vakarų Virdžiniją.

Štai ką jai atsakė vyras…

Brangi mano buvusi žmona,
Niekas negalėjo nudžiuginti manęs daugiau, nei tavo laiškas. Sutinku, mes buvome susituokę 7 metus, tačiau visus tuos metus tu buvai toli nuo idealios žmonos sampratos.

Aš žiūrėdavau varžybas, kad atsijungčiau nuo begalinio tavo burbėjimo ir zyzimo. Blogai, kad tai nepadėjo. Aš mačiau, kad tu apsikirpai, tačiau pirma, kas atėjo man į galvą: „Tu atrodai kaip diedas“. Ir aš nutylėjau. Mama mokė mane tylėti, jei aš negaliu pasakyti nieko malonaus.

Kas liečia mano mėgstamiausią vakarienę, greičiausiai tu mane supainiojai su mano broliu. Aš jau 7 metai nevalgau kiaulienos. Tavo negliže aš įžiūrėjau, tačiau likau šaltas, kadangi ant jo kabėjo kaina „49 doleriai“. Aš labai tikėjausi, kad tai niekaip nesusiję su tuo, kad išvakarėse brolis kaip tik pasiskolino iš manęs 50 baksų.

Net po viso to aš myliu tave ir tikiu, kad mes galėtume tai pergyventi. Būtent todėl, kai aš sužinojau, kad loterijoje laimėjau 10000000 dolerių, išėjau iš darbo ir nupirkau mums 2 bilietus į Jamaiką. Aš maniau, kad mes galime pradėti viską nuo pradžių.

Tačiau grįžęs namo radau tavo laišką. Na ką gi, turbūt niekas nevyksta šiaip sau. Tikiuosi, tu būsi laiminga naujame gyvenime. Mano juristas pasakė, kad savo laiško dėka tu negalėsi išpešti iš manęs nė cento.

P.S. Nežinau, ar kas nors tau sakė, kad mano brolis Karlas buvo Karla, kai gimė. Tikiuosi, tai tavęs nesutrikdys.

Tavo vyras!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page