Idomybes

Žmonės juokėsi iš moters, dulkių siurbliu valiusios šaligatvį, bet, sužinoję priežastį, paprašė atleidimo

Amerikietis Brendonas Tatro kartą važiavo savo gimtojo miesto Jakima, Vašingtono valstija, gatvėmis ir staiga pamatė keistą dalyką: prie vieno namo, ant šaligatvio stovėjo moteris ir dulkių siurbliu valė šaligatvį ir veją prie namo.

Vaikinas paėmė telefoną , nufilmavo vaizdelį ir po to patalpino feisbuke. Filmuką pasižiūrėjo keletas tūkstančių žmonių, dauguma tiesiog pasijuokė iš keistos moters, o kiti pasiūlė patikrinti jos psichiką.

Po kurio laiko prie feisbuko komentarų prisijungė pati moteris – Ketė Rodriges. Ji viską paaiškino ir komentatoriams pasidarė gėda dėl savo juokelių.

Pasirodo, naktį į jos furgoną, stovėjusį priešais namą, įsirėžė kažkoks automobilis ir pabėgo iš įvykio vietos.

Beveik visi automobilio langai išdužo ir pabiro ant šaligatvio ir vejos. Moteris pergyveno, kad kas nors gali susižeisti, užmynęs stiklą.

Kokiu nors kitu būdu surinkti smulkių stikliukų buvo neįmanoma. Tada Rodriges ir sugalvojo savo originalų planą, kurį nufilmavo Tatro. Po šių paaiškinimų komentatoriai atsiprašė Ketės, kad palaikė ją kvailele ir juokėsi iš jos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page