Sveikata ir grožis

Nusprendusi atnaujinti šukuoseną, moteris ryžosi nusikirpti ilgus plaukus. Norisi pažymėti, kad kirpimas pagyvino įvaizdį ir padarė jį stilingesniu

Auginti ilgas garbanas kelis metus, o paskui nukirpti per kelias minutes – tai tikrai moteriška! Bet, kaip žinia, permainos visada duoda postūmį kažkam naujam ir gerą motyvaciją veikti!

Jūs tik pažvelkite į šią gražuolę! Kažkuriuo momentu Arevik nusprendė, jog nori kardinalių permainų ir kreipėsi į plaukų stilistę, kuri su malonumu ėmėsi jai padėti.

“Ilgai stebėjau žinomų moterų eksperimentus su plaukais ir galiausiai subrendau pati”.

Pirmasis etapas – Jis pradėjo nuo dažymo. Plaukai tapo blizgantys ir lygūs.

Antras etapas  – nuimti ilgį. Po kelių minučių sunki ir tanki plaukų kupeta nukrito ant grindų. Stilistė suteikė šukuosenai reikalingą gražią formą, kam išėjo nemažai laiko, o taip pat iškarpė plaukus.

Ir štai koks gavosi rezultatas Greičiausiai Arevik teks pratintis prie naujos šukuosenos po ankstesnio ilgio, tačiau tai jau laiko klausimas, svarbiausia, kad atspindys veidrodyje patiktų.

Norisi pažymėti, kad kirpimas pagyvino įvaizdį ir padarė jį stilingesniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page