Idomybes

Amerikietė liko be namų ir išgarsėjo tuo, kad iš lėktuvo pasidarė namą

Namą-lėktuvą pastatė prie ežero Misisipės valstijoje.

1994 metais amerikietę Džoaną En Useri ištiko tragedija. Ji liko be namų. Uraganas visiškai sunaikino
jos vilą. Kaip tik tuo metu vienas jos giminaičių pasiūlė pirkti…lėktuvą.

Vyras dirbo aviacijos kompanijoje ir papasakojo, kad nurašytus lėktuvus parduoda labai pigiai. Taigi, 1968 metų laidos Boeing 727 jai atsiėjo vos 2000 dolerių. Bet paskui ji nemažai išleido lėktuvo perdarymui į namą – kelias dešimtis tūkstančių dolerių.

Namas netgi turi neįprastą pravardę – Mažasis Trampas. Viskas todėl, kad 2003 metais televizijoje pasirodė siužetas apie Baltųjų rūmų vadovo avialainerį.

Korporatyvinis lėktuvas verslininkui atsiėjo 16 milijonų dolerių. Useri namelis, žinoma, kuklesnis.

Baigusi remontą, moteris apsigyveno avialaineryje. Be to, Džoanos būstas išėjo net labai jaukus. Čia yra svetainė, 3 miegamieji ir virtuvė su indaplove. Yra sanmazgas ir vonia.

Amerikietė turi net sūkurinę vonią. Ji randasi lėktuvo nosyje, kur iš piloto kabinos atsiveria nuostabus vaizdas. Namą-lėktuvą pastatė prie ežero Misisipės valstijoje. Taigi, susidaro skrydžio virš vandens įspūdis.

Tiesa, Useri tokiame name pagyveno neilgai – tik 4 metus. Paskui ji persikėlė į įprastesnę vilą. O laineris tapo savotišku muziejumi. Be to, čia dažnai ateina moters anūkai, kurie dievina žaisti sūkurinėje vonioje piloto kabinoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page