Idomybes

Ar vyras turi atleisti neištikimybę?

Pastaruoju metu tinklapyje daug tikrų istorijų apie neištikimybę. Neištikimybė – baisus poelgis. Tačiau ją galima, o kai kada ir reikia atleisti. Tai ne mano žodžiai, tačiau yra tokių vyrų, kurie taria būtent šiuos žodžius ir atleidžia neištikimybę.

Niekada nesupratau tokių vyrų. Kaip galima atleisti tokią išdavystę? Daugelis argumentuoja tuo, kad pas juos šeima, vaikai, o šeimos išsaugojimo dėlei reikia atleisti žmonai. Tačiau tų žmonių šeima mirė tuo momentu, kai ji išdavė vyrą.

O kaip gi pasitikėjimas? Tikrai, kaip galima pilnai pasitikėti žmogumi, kuris kartą jau išdavė tave?

Aš nelaikau vyro, kuris atleido moteriai neištikimybę, stipriu. Tai ne stiprybės, o silpnumo išraiška. Tai nepagarba sau kaip asmenybei. Tipiška vyro klaida, pasistengti atleisti, pradėti viską „iš naujo“.

Suprantama, sunku griauti įprastą gyvenimą, santvarką, skirtis su įpročiais.

Psichologiškai daugelis vyrų ir patys sau stengiasi įsivaizduoti moters neištikimybę kaip jos „klaidą“. Juk gyvenimas – tai ne magnetofono juosta, laikas eina tik į priekį. Sugrąžinti „tų laimingų laikų“ nepavyks, kaip jūs to benorėtumėt.

Rubikonas peržengtas, neištikimybė, išdavystė įvyko – tai objektyvi realybė, kokia nemaloni ji bebūtų – prieš jus išdavikas, priešas.

Išvada: išdavystės atleisti negalima, kadangi vienaip ar kitaip moters išdavystė reiškia jūsų santykių pabaigą. Aš nežiūriu į klinikinius visiško buvimo po padu atvejus. Tokių žmonių aš ir nesuvokiu kaip vyrų.

Vyras neturi atleisti moteriai išdavystės, kaip ir moteris neturi atleisti vyrui. Jokios aplinkybės nepateisina neištikimybės. Tai ne klaida, o sąmoningas žmogaus pasirinkimas.

Kiekvienas elgiasi taip, kaip mano esant reikalinga.

Tačiau pateisinti ir tuo labiau suprasti neištikimybės neįmanoma. Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę apie tai.

Taipogi nesuprantu tų, kurie mano, kad neištikimybėje svarbiausia – kad nesužinotų partneris, ir viskas bus gerai. Kaip bus gerai, jei žmonės gyvena mele?

Daugelis taip pat pasakys, kad niekada nesakyk niekada. Taip, tai tiesa, bet ne išdavystės atveju. Neištikimybė tai sąmoningas pasirinkimas ir pasirinkimas yra visada – apgaudinėti ar ne.

Moteris turi gerbti šeimą ir vyrą, su kuriuo gyvena ir sukūrė šeimą. Tačiau jei moteris to nedaro, tai vyras, sužinojęs apie jos neištikimybę, pats turi priimti sprendimą. Ir pats palikti moterį, kuri jį išdavė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page